کد خبر : 1794468 | 05 آذر 1400 ساعت 17:32 | 41,941 بازدید | 2 دیدگاه

حذف زودهنگام اس.خوزستان 9 نفره؛

نخستین شگفتی جام حذفی 1400 رقم خورد

تیم فوتبال استقلال خوزستان در اوقات تلف شده مغلوب حریف ماهشهری خود شد و از گردونه رقابت‌های جام حذفی کنار رفت.

به گزارش "ورزش سه" مرحله سوم جام حذفی فوتبال ایران که با اضافه شدن تیم‌های لیگ یکی پیگیری خواهد شد، امروز آغاز شد و در نخستین مصاف این مرحله، تیم استقلال خوزستان با هدایت سهراب بختیاری‌زاده، در شرایطی که در لیگ یک اوضاع خوبی پیدا کرده و 3 پیروزی متوالی در هفته‌های گذشته داشته، به مصاف تیم لیگ دویی خلیج فارس بندرماهشهررفت.

 

آبی‌پوشان اهوازی نمایش بهتری در نیمه نخست نسبت به حریف خود داشتند اما موفق به گلزنی نشدند، در ادامه اخراج علی کیانی‌فر کار شاگردان بختیاری زاده را سخت‌تر کرد؛ در نیمه دوم هم دو تیم فرصت‌های برای رسیدن به گل برتری داشتند اما هیچکدام از ضربات به گل نرفت تا بازی به وقت‌های اضافی برود.

 

در شروع نیمه نخست وقت‌های اضافی، کاوه مختاری موفق به گلزنی برای خلیج فارس ماهشهر شد و در ادامه استقلالی‌ها یکپارچه حمله برای رسیدن به گل تساوی شدند؛ اما تلاش شاگردان بختیاری‌زاده بی‌ثمر بود، ضمن آن‌که در نیمه دوم وقت‌های اضافی هم امیرحسین موسی‌زاده از استقلال خوزستان اخراج شد تا آبی‌پوشان اهوازی با 9 بازیکن به بازی پایان بدهند.

 

با این شکست، نخستین شگفتی فصل جدید جام حذفی به ثبت رسید و استقلال خوزستان نتوانست از مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی صعود کند و خلیج فارس ماهشهر، تیم حاضر در رقابت‌های لیگ دسته دوم به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کرد.

 

برنامه ادامه رقابت‌های مرحله سوم جام حذفی:

 

شنبه 6 آذر


شهرداری آستارا- الماس تازه آباد چاف- ساعت 14 - ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان – خوشه طلایی ساوه- ساعت 14 - ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
بنتو حسام مهر فارس – آرمان گهر سیرجان- ساعت 14 - ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
قشقایی شیراز- شاهین بندر عامری بوشهر- ساعت 14 - ورزشگاه حافظیه شیراز
رایکا بابل- اسپاد الوند- ساعت 14 - ورزشگاه شهدای سیمرغ کیاکلا
مس شهر بابک- ملوان بندر انزلی- ساعت 14 - ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
نود ارومیه- ون پارس نقش جهان- ساعت 14 - ورزشگاه تختی ارومیه
شمس آذر قزوین- دو کوهه اندیمشک- ساعت 14 - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
شهرداری نوشهر- جواهری منصور آبیک- ساعت 14 - ورزشگاه شهدای نوشهر
شهرداری همدان- خیبر خرم‌آباد- ساعت 14:15 - ورزشگاه حاجی بابایی همدان
سایپای تهران- شاهین شهرداری بوشهر - ساعت 14:15 - ورزشگاه پاس قوامین تهران
ویستا توربین تهران- پیام زیدی کاشان- ساعت 14:15 - ورزشگاه شهدای شهر قدس
ماشین سازی تبریز- سیمان شاهرود- ساعت 14:15 - ورزشگاه یادگار امام تبریز
استقلال ملاثانی- پارس جنوبی جم- ساعت 14:30 - ورزشگاه تختی اهواز

 

یکشنبه 7 آذر


ستارگان اورکی اسلامشهر- ماکو جوان آذربایجان غربی- ساعت 14- ورزشگاه شهدای اسلامشهر

دیدگاهها