کد خبر : 1794607 | 06 آذر 1400 ساعت 13:44 | 25,500 بازدید | 24 دیدگاه

طلسم عجیب رونالدو برابر چلسی در لیگ برتر

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره منچستریونایتد، به طلسم عجیبی برابر چلسی در رقابت‌های لیگ برتر دچار شده است.

به گزارش "ورزش سه"، بازگشت رونالدو به منچستریونایتد پس از 12 سال دوری باعث شد که این بازیکن بار دیگر به ناجی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان تبدیل شود.

این بازیکن پرتغالی با عزم راسخ و سختکوشی مثال زدنی‌اش به الگویی جهانی تبدیل شده و در بین برترین بازیکنان تاریخ فوتبال قرار گرفته است.

او در سال‌های اخیر به بدترین کابوس مدافعان تیم‌های حریف تبدیل شده و موفق شده در 1095 بازی 799 بار دروازه حریفان را در عرصه باشگاهی و ملی باز کند.

رونالدو در حال حاضر رکورد جهانی بیشترین تعداد گل زده در عرصه ملی را به خود اختصاص داده و برترین گلزن تاریخ رئال مادرید نیز به حساب می‌آید که در طول دوران پر افتخار حضورش در سانتیاگو برنابئو موفق شد چهار عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان را نیز به دست بیاورد.

و پس از کسب قهرمانی‌ها و افتخارات شخصی بسیار، این سوال وجود دارد که آیا کاری هست که او قادر به انجام آن در زمین فوتبال نباشد؟

 

 

پاسخ این سوال مثبت است. او تا به حال نتوانسته در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر دروازه تیم چلسی را باز کند.

رونالدو پیش از این 10 بار در برابر چلسی به میدان رفته و هرگز موفق نشده گلی را وارد دروازه این تیم کند. اگر رویارویی‌های او با آبی‌های لندن در جام حذفی، جام اتحادیه و سوپرکاپ انگلیس را نیز در نظر بگیریم، این عدد به 14 بازی می‌رسد

هرچند تنها گل رونالدو برابر چلسی گل مهمی بوده که در فینال لیگ قهرمانان 2008 در مسکو و در دقیقه 26 به ثمر رسید تا نقش مهمی را در قهرمانی منچستریونایتد در این رقابت‌ها ایفا کرده باشد.

شیاطین سرخ روز یکشنبه در چارچوب رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ برتر به مصاف چلسی می‌روند و رونالدو جدای از کمک به تیمش برای کسب سه امتیاز و بهبود شرایطش در جدول، انگیزه شخصی دیگری نیز در این بازی خواهد داشت.

 

دیدگاهها