کد خبر: 1794674/52 زمان: 19:46   1400/09/06 بازدید: 24,973

ماشین گلزنی ستاره صرب خاموش بشو نیست (عکس)

دوشان ولاهوویچ، ستاره صربستانی فیورنتینا، یک بار دیگر برای این تیم موفق به گلزنی شد.

به گزارش "ورزش سه"، گزاف نیست اگر بگوییم که دوشان ولاهوویچ یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال اروپا محسوب می‌شود. عملکرد ستاره صربستانی در ترکیب فیورنتینا به قدری خوب بوده که چشم چند باشگاه بزرگ اروپایی به جذب این بازیکن دوخته شده و گفته می شود که او در ژانویه یا تابستان پیش رو فیورنتینا را به مقصد یک تیم بزرگ ترک خواهد کرد.

 

در ادامه روند غیرقابل توقف دوشان ولاهوویچ، این ستاره صرب امروز و در جریان دیدار فیورنتینا برابر امپولی نیز موفق به گلزنی شد.  این موضوع باعث شد که ولاهوویچ تعداد گل های خود را در این فصل از سری آ به عدد 11 رسانده و به تنهایی در صدر جدول گلزنان این لیگ قرار بگیرد.

 

اما گلزنی در مسابقه امشب برابر امپولی باعث شد یک رکورد ویژه نیز برای دوشان ولاهوویچ به ثبت برسد. او حالا در سال 2021 موفق شده 28 گل در رقابت های سری آ به ثمر برساند. در واقع هیچ بازیکنی در باشگاه فیورنتینا در یک سال تقویمی نتوانسته این تعداد گل را به ثمر برساند. نفر دوم بعد از ولاهوویچ حمرین با 27 گل است که در سال 1960 موفق به ثبت این رکورد شده بود و این نشان می‌دهد که کار ستاره صربستانی چقدر بزرگ و شگفت انگیز است.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.