کد خبر: 1794726/29 زمان: 02:10   1400/09/07 بازدید: 37,184

عصبانی تر از همیشه

اونای اِمِری به ژاوی، مثل همیشه داور با شما بود

اونای امری سرمربی ویارئال به شدت از عملکرد داوری بازی امشب برابر بارسا خشمگین بود.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا امشب در زمین ویارئال به برتری 1-3 رسید ولی نتیجه پایانی بازتابی درست از جریان مسابقه نبود. ویارئال پس از زدن گل تساوی در دقیقه 78 می توانست گل پیروزی را بزند اما بر خلاف جهت بازی و روی اشتباه مدافع خودی موقعیتی عالی را تقدیم ممفیس دیپای کردند تا ستاره هلندی گل دوم بارسا را بزند و کوتینیو هم دقیقه 94 از روی نقطه پنالتی کار را تمام کرد.

 

 

 

 

این شکستی دیگر برای اونای امری مقابل بارسا بود؛ مربی ای که اغلب برابر بارسا موفق به کسب پیروزی نمی شود.

امری در پایان بازی به شدت عصبانی بود و حاضر نشد با ژاوی دست بدهد. او با نیمکت بارسا تنش لفظی نیز پیدا کرد چرا که اعتقاد داشت داوری به بارسا لطف کرده است.

اشاره او به دو صحنه بود. یکی دقیقه 7 که نه داور و نه وی ای آر، برخورد توپ به دست جرارد پیکه را پنالتی تشخیص ندادند و صحنه حتی بازبینی هم نشد و دیگری، سرنگون شدن رائول آلبیول درون محوطه جریمه بارسا که داور از این صحنه نیز عبور کرد.

 

 

 

 

طبق ادعای کوپه، امری در پایان بازی با عصبانیت رو به ژاوی کرد و گفت:« مثل همیشه پیروزی را به شما هدیه دادند و داوری با شما بود.»

 

 

 

 

 

او به خبرنگاران نیز گفت:« به ویارئال بی احترامی شد. یکی باید برایم توضیح بدهد و مسئولیت این اشتباه را بپیذیرد. درک نمی کنم چرا وی ای آر در صحنه برخورد توپ به دست پیکه ورود نکرد. آن صحنه 99 درصد پنالتی بود و معتقدم روی آلبیول نیز پنالتی شد.»

 

 

 

 

ژاوی سرمربی بارسا نیز تنش با امری را تایید کرد و گفت:« منتظر بودم با امری دست بدهم ولی بسیار عصبانی بود. عصبانیتش را درک نمی کنم ولی در فوتبال از این مسائل رخ می دهد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.