کد خبر: 1794736/1 زمان: 09:24   1400/09/07 بازدید: 1,115

پیروزی در انتخابی، شرط حضور در تیم ملی سابر

سرمربی تیم ملی شمشیربازی سابر گفت: ترکیب تیم ملی پس از برگزاری مسابقه انتخابی مشخص می‌شود و این طور نیست که از الان کسی انتخاب شده باشد. 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، امین قربانی درباره این که با نبود مجتبی عابدینی و تغییرات در ترکیب تیم ملی شمشیربازی سابر، نفرات سوم و چهارم تیم را چه کسانی تشکیل می‌دهند؟ تاکید کرد: اولین مرحله اردوی تیم ملی سابر مردان از ۱۴ تا ۲۲ آذر برگزار می‌شود. ما مشورت‌های لازم را با آقای فخری مدیر فنی تیم ملی سابر در مورد برگزاری اردوها و نحوه انتخابی انجام دادیم و در این اردو از ملی‌پوشان تست آمادگی جسمانی خواهیم گرفت. در این اردو علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی، فرزاد باهر، نیما زاهدی و امیرحسین شاکر حضور دارند. هم‌چنین از نفرات رده جوانان هم دعوت می‌کنیم که چند جلسه با تیم بزرگسالان تمرین داشته باشند تا تجربه خوبی برای‌شان باشد. 

 

 او ادامه داد: برنامه ما برای انتخاب ترکیب تیم جهت حضور در جام جهانی گرجستان این است که در اردوهای بعدی مسابقه انتخابی برگزار می‌کنیم و تمام نفرات موظف هستند که در این انتخابی شرکت کنند. افرادی برای اعزام انتخاب می‌شوند که بتوانند پیروز این مسابقه انتخابی باشند و این‌طور نیست که از الان نفرات اول تا چهارم  تیم مشخص شده باشند. 

 

قربانی  در پاسخ به این پرسش که با آغاز اردو چه کسی به او کمک می‌کند؟ گفت: رضا پیکر آرا کمک من در اردوهای تیم ملی است. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.