کد خبر: 1794831/56 زمان: 15:48   1400/09/07 بازدید: 15,194

چالهان اوغلو پشت سر مسی قرار گرفت

هاکان چالهان اوغلو ستاره ترکیه ای اینتر پس از گلزنی در دیدار برابر ونتزیا، آمار جالبی را از خود به جای گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در حالیکه شب گذشته 37 دقیق مقابل سد دفاعی ونتزیا قرار گرفته بود و توپ های بازیکنان این تیم راهی به درون دروازه میزبان پیدا نمی کرد، سرانجام موفق شد با شلیک راه دور هافبک ترک تبار خود یعنی هاکان چالهان اوغلو دروازه ونتزیا را باز کرده و از فشار گلزنی در این بازی خارج شود.

 

هاکان که تابستان امسال و در انتقالی آزاد از میلان به اینتر پیوست، در این فصل عملکرد بسیار خوبی در پیراهن نراتزوری داشته و نمراتی که تاکنون از وب سایت های مختلف کسب کرده، گواه از اثرگذاری بالای این بازیکن در نتایج اینتر دارد.

این بازیکن اهل کشور ترکیه، شب گذشته با شوتی سهمگین از پشت محوطه جریمه، دروازه سرخیو رومرو سنگربان ونتزیا را گشود و اینتر را پیش انداخت. نکته جالب اینکه هاکان با گلی که به ثمر رساند، در رده دوم مشترک برترین گلزنان اروپا روی شوت های پشت محوطه جریمه لقب گرفت.

 

 

 

 

از فصل 2013-2014 و در میان 5 لیگ معتبر اروپایی، لیونل مسی با به ثمر رساندن 61 گل روی شوت های خارج از محوطه جریمه، در صدر قرار دارد و هاکان اکنون با 26 گل، در کنار کریستین اریکسن دیگر هم تیمی خود در اینتر قرار گرفته است. دریس مرتنس و فیلیپه کوتینیو نیز با 25 و 24 گل از پشت محوطه جریمه، در رده های بعدی قرار گرفته اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.