کد خبر : 1794836 | 07 آذر 1400 ساعت 16:16 | 24,814 بازدید | 6 دیدگاه

گلزن بزرگ یا روی اعصاب هواداران؟

مورد عجیب ممفیس دیپای در بارسلونا

ممفیس دیپای فصل جاری بارها با فرصت سوزی های خود روی اعصاب هواداران بارسا رفته ولی در عین حال بهترین گلزن تیمش نیز محسوب می شود.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا شب گذشته در زمین ویارئال به یک پیروزی مهم دست یافت و میزبانش را 1-3 شکست داد. بازی تا دقیقه 88 با تساوی 1-1 دنبال می شد ولی ممفیس دیپای از پاس اشتباه استوپینیان مدافع حریف نهایت استفاده را برد و با دریبل دروازه بان، توپ را وارد دروازه کرد.

ستاره هلندی که تابستان از لیون به عنوان بازیکن آزاد به بارسلونا پیوسته، لقب گل نزن را میان هواداران بارسا به خود اختصاص داده ولی در عین حال با هشت گل در لالیگا بهترین گلزن بارسلونا نیز محسوب می شود.

 

 

 

 

در بازی شب گذشته او نیمه اول یک موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد. اتفاقی که در بازی برابر رئال، رایو وایکانو و کادیز نیز تکرار شده بود. از دست دادن پنالتی برابر رایو، اعتماد به نفس بیش از اندازه در دریبل زدن، توپ هایی که به تیر کوبیده و حتی موقعیت سوزی برابر دروازه خالی باعث شده تا هواداران بارسا بارها از دست او عصبانی شوند اما جالب اینکه دیپای در هر 4 بازی اخیر بارسا در لالیگا توانسته گلزنی کند. او به آلاوس، سلتا، اسپانیول و ویارئال گل زده و با وینیسیوس ستاره رئال در جدول گلزنان برابر است.

 

 

 

 

عملکرد دیپای در لیگ قهرمانان اما خوب نبوده و نتوانسته هیچ گلی برای بارسا به ثمر برساند. بارسا 17 آذر در زمین بایرن نیاز به پیروزی دارد و شاید بهترین زمان ممکن برای شکستن طلسم ستاره هلندی باشد.

 

 

دیدگاهها