کد خبر: 1794896/41 زمان: 19:54   1400/09/07 بازدید: 6,666

به گواه کارشناسان خوب فوتبال بازی می‌کنیم؛ 

عنایتی: امیدوارم نتیجه داخل زمین تعیین شود 

سرمربی تیم فوتبال هوادار بخش مهمی از حرف هایش پیش از مصاف با مس رفسنجان را به مسائل داوری اختصاص داد.

 به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال هوادار در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل مس که فردا در ورزشگاه شهید زینلی شهر سرچشمه برگزار خواهد شد، اینطور حرف هایش را آغاز کرد: دو سال از آمدن ما به رفسنجان می‌گذرد. سالی که هر دو نماینده در لیگ یک بودند و در همان سال مس رفسنجان به لیگ برتر رفت و ما فصل دوم وارد لیگ برتر شدیم. در بازی مس رفسنجان و هوادار، منصوری داور ما بود و به قول معروف در آن بازی به گواه کارشناسان صحنه پنالتی‌مان از دست رفت و چند اشتباه داوری داشتیم. امیدواریم فردا شرایط بازی مساوی باشد و ما بتوانیم بازی را انجام دهیم. 


بخش بعدی صحبت های عنایتی اشاره به زیرساخت های تیم فوتبال مس رفسنجان بود و در اینباره گفت: فردا با تیمی بازی داریم که به‌لحاظ امکانات مطمئنا جزو پنج تیم اول ایران است و بازیکنان خارجی و امکانات فوق‌العاده که فکر می‌کنم می‌توان مس رفسنجان را با این امکانات جزو پنج ستاره‌های فوتبال در آمار آورد و آرزوی موفقیت می‌کنم برای این مجموعه.


کاپیتان سابق استقلال در رابطه با جریان فنی مسابقه نیز حرف زد و افزود: فردا بازی سختی مقابل مس رفسنجان داریم و امیداوریم بازی لذت‌بخشی باشد. تمام شرایط بازی فردا را آنالیز کردیم و می‌دانیم با چه حریفی بازی داریم، ان‌شا‌ءالله بازی خوبی باشد.


بخش بعدی صحبت های عنایتی تمجید از میهمان پرستی کرمانی ها بود و گفت: در زمانی که در لیگ یک هم بودیم خاطرات خوبی همیشه از کرمان دارم چه یک سالی که در خدمت مس کرمان بودم و چه به‌عنوان مربی سفر کردم به رفسنجان، همه امکانات خوب است و انتظار هم همین است از یک باشگاه و شرایط حرفه‌ای فوتبال و من امیدوارم فردا بازی خوبی باشد و نتیجه داخل زمین مشخص شود و هرتیمی که شرایط بهتری داشت، موفق باشد.


او در مورد شرایط تیم خودش هم حرف زد و ضمن اشاره به قرعه تیمش اضافه کرد: ما قرعه بسیار سختی در بدو ورود به لیگ برتر داشتیم سه، چهار بازی با تیم‌های بالای جدول انجام دادیم چون از یک فضا به یک فضای بزرگتر و بهتر آمدیم زمان می‌برد به شرایط خودمان برسیم. هفته به هفته بهتر شدیم به گواه کارشناسان ما فوتبال خوبی بازی می‌کنیم.


عنایتی بار دیگر به موضوع داوری بازگشت و در رابطه با آن توضیح داد: در جایی هم باید نتیجه باشد کم تجربه بودیم اما هرچه با خودم فکر می‌کنم، نمی‌توانم از اشتباهات داوری ساده عبور کنم. در چند بازی امتیازاتی که از دست دادیم اشتباهات صد درصد داوری در آن دخیل بود، که در بازی فولاد، پیکان سپاهان به چشم می‌خورد.نمی خواهم جنجال کنم اما داوران این‌قدر زحمت می‌کشند، دقت کنند حق به حق‌دار برسد. حال که ما از تکنولوژی دوریم و شرایط این را نداریم که تکنولوژی در فوتبال بیاید در حالی که همه جای دنیا این اتفاق می‌افتد. باید همتی بین دولت، سازمان و فدراسیون ایجاد شود که این اتفاق زودتر بیفتد. چون خیلی از تیم‌ها بنا به شرایطی که دارند از اشتباهات سهوی داوری نفع می‌برند، اما با ورود تکنولوژی حق به حق‌دار می‌رسد و کسی نمی‌تواند اعتراض کند. امیداورم هرچه سریع‌تر این اتفاق برای فوتبال ما بیفتد چون فوتبالی که در صدر آسیاست نمی‌تواند برایش خیلی خوب باشد که هنوز این تکنولوژی به فوتبالش اضافه نشده باشد.


عنایتی درباره غایبان فردای تیمش هم حرف زد و گفت: مصدومیت محمد قاضی هنوز هست ولی کلیه بچه‌ها سرحال و شاداب هستند و آماده‌اند بازی خوبی با انگیزه خوب انجام دهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.