کد خبر: 1794901/44 زمان: 20:15   1400/09/07 بازدید: 4,615

برد شهرداری ارومیه و هراز آمل در خانه

لیگ والیبال؛ ترمز پیکان کشیده شد

هفته دهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم های شهرداری ارومیه، راهیاب ملل مریوان، سایپا، پاس گرگان و هراز پیگیری شد. 

به گزارش ورزش سه، هفته دهم لیگ برتر والیبال امروز با هفت دیدار در شهرهای تهران، آمل، اصفهان، ارومیه (دو بازی)، مریوان و رفسنجان پیگیری می‌شود.
 

در نخستین دیدار امروز در سالن 6 هزارنفری غدیر ارومیه تیم شهرداری این شهر میزبان شهرداری گنبد بود. شاگردان محمدرضا تندروان بعد از باخت هفته نهم مقابل پیکان تهران، این هفته جبران مافات کردند و موفق شدند با نتیجه سه بر یک بر میهمان غلبه کنند.


در این دیدار شهرداری ارومیه در ست‌های دوم، سوم و چهارم امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 23 و 25 بر 18 را به سود خود ثبت کردند. در طرف مقابل اما شاگردان عظیم جزیده در تیم شهرداری گنبد نیز تنها در ست اول موفق شدند با کسب امتیاز 25 بر 22 از حریف پیشی بگیرند.

 

 

 

 

** چهارمین شکست پیکان
تیم راه‌یاب ملل مریوان در هفته دهم لیگ برتر میزبان پیکان پرافتخارترین تیم این رقابت‌ها بود و عملکرد بسیاری خوبی از خود در این مسابقه نشان داد.
پیکانی‌ها در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 28 بر 26، 25 بر  23 و 25 بر 16 نتیجه را به حریف واگذار کردند تا چهارمین شکست فصل خود را تجربه کنند.
راه‌یاب ملل مریوان با کسب این پیروزی که ششمین برد این تیم بود، صعود دو پله‌ای در جدول مسابقات داشت و بازیکنان این تیم شگفتی‌ساز هفته شدند.

 

**برد پاس گرگان در جدال تازه واردها
تیم‌های مس رفسنجان و پاس گرگان در یکی از بازی‌های این هفته در سالن 9 دی رفسنجان به مصاف یکدیگر رفتند و پاس سه بر دو میزبان خود را شکست داد.
مس در ست‌های دوم و چهارم 25 بر 20 و 25 بر 21 میزبان خود را شکست داد اما در ست‌های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 15، 25 بر 21 و 18 بر 16 نتیجه را به حریف واگذار کرد تا تنها یک امتیاز از این میزبانی کسب کند.
این مسابقه جدال سه بردی‌های جدول بود و پاس گرگان به چهارمین برد خود دست یافت و 13 امتیازی شد.

 

 

 

 

 

** ششمین برد هراز با ششمین شکست ورامین  
همچنین تیم لبنیات هراز آمل که در هفته نهم در گنبد مغلوب شهرداری این شهر شده بود، در هفته دهم در دیدار خانگی و در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل میزبان شهرداری ورامین بود.
آملی‌ها در این مسابقه سه بر یک میهمان خود را شکست دادند و به ششمین برد خود دست یافتند تا 16 امتیازی شوند.
نماینده ورامین در ست دوم 29 بر 27 به پیروزی رسید اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 14، 25 بر 17 و 25 بر 19 مغلوب لبنیات هراز شد تا شهرداری ورامین نیز در تعداد شکست با تعداد بردهای لبنیات برابر شود.


 
** پیروزی نارنجی‌پوشان برابر مدافع قهرمانی
سه دیدار هفته دهم لیگ برتر مردان از ساعت 16 آغاز شد و تیم سایپا در یکی از این دیدارها در خانه والیبال تهران میزبان فولاد سیرجان مدافع عنوان قهرمانی مسابقات بود.
شاگردان ناصر شهنازی سرمربی سایپا در این مسابقه سه بر یک به پیروزی رسیدند تا سومین برد خود را با شکست فولاد سیرجان کسب کنند.
فولاد سیرجان در ست دوم 25 بر 22 به پیروزی رسید اما در ست‌های اول، سوم و چهارم نتیجه مسابقه را با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 19 و 33 بر 31 به سایپا واگذار کرد تا تعداد برد و شکست این تیم در عدد پنج برابر شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.