کد خبر: 1795036/58 زمان: 16:36   1400/09/08 بازدید: 11,299

اعتراض شدید پیکانی ها به داور (عکس)

اعضای نیمکت تیم پیکان تهران در نیمه اول بازی با گل گهر چندین بار اعتراضات خود را به داور بازی اعلام کردند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه هفته ششم با اشتباهات فاحش داوری همراه بود، نیمه اول دیدار تیم های پیکان و گل گهر در حالی با تک گل سیرجانی ها به پایان رسید که شاهد اعتراض شدید تیم میزبان به قضاوت داور بودیم.

اعتراض پیکانی ها از صحنه مشکوکی شروع شد که در داخل محوطه جریمه گل گهر رخ داد و آنها معتقد بودند که توپ به دست بازیکن حریف برخورد کرده و محمدحسین ترابیان باید اعلام پنالتی کند.

 

دقایقی بعد دروازه پیکان روی یک ضربه آزاد باز شد و این شروعی دوباره برای اعتراض پیکانی ها بود؛ آنها به این اعتراض داشتند که داور خطاهایی شدیدتر را برای آنها نمی گیرد. ترابیان در این لحظه لب خط حاضر شده و حسینی را دعوت به آرامش کرد.

در ادامه نیمه اول یک صحنه مشکوک دیگر را در محوطه جریمه تیم گل گهر شاهد بودیم که طی آن تعادل بازیکن پیکان به هم خورد و بازهم اعضای نیمکت تیم میزبان در اعتراض به داور اعتقاد به پنالتی داشتند.

 

 

 

 

 

 

در این لحظات که التهاب روی نیمکت پیکان به اوج رسیده بود و مجتبی حسینی به شدت عصبانی بود، ترابیان برای آرام کردن جو از کارت زرد خود برای جریمه سرمربی تیم پیکان استفاده کرد. بعد از این کارت زرد، همچنان شاهد اعتراض پیکانی ها بودیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.