کد خبر: 1795038/4 زمان: 16:55   1400/09/08 بازدید: 20,652

خطرناک‌ترین بلیت تماشای نفت-استقلال (عکس)

درهای استادیوم برای تماشای دیدارها در لیگ برتر ایران و در شهرستان همچنان به روی تماشاگران بسته است تا آنها به اشکال مختلف به دنبال این باشند تا بازی تیم محبوب خود را تماشا کنند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از گذشت دو سال و اندی از بسته بودن در استادیوم‌ها به روی هواداران فوتبال در ایران، طی دو هفته اخیر لیگ ایران و در دیدارهای استقلال و پرسپولیس مقابل رقبای‌شان در استادیوم آزادی، تعداد محدودی بلیت در اختیار تماشاگران قرار گرفت.

 

این اتفاق (حضور هواداران) البته هنوز برای استادیوم‌‎های شهرستان با ممنوعیت همراه است تا تماشاگران فوتبالی برای تماشای دیدار تیم‌های خود کاملا بی تاب باشند و به اشکال مختلف به دنبال تماشای این بازی ها باشند.

در بازی امروز دو تیم نفت و استقلال در استادیوم تختی آبادان اما هواداران فوتبالی که عمدتا از هواداران طلایی‌پوشان محسوب می‌شوند با پیراهن این تیم و پرچم برزیل به شکلی جالب اما شاید خطرناک به دنبال تماشای بازی هستند. حضور متراکم در کنار هم و از روی پشت بام ساختمان‌های مشرف به استادیوم و سکوهای بلند اطراف این استادیوم یکی از جاذبه‌هایی بوده که توجه عکاسان این دیدار را نیز به خود جلب کرده است.

 

 

 

محمدحسن عامری عکاس "ورزش سه" در آبادان، این تصاویر را از حاشیه دیدار دو تیم نفت و استقلال ثبت کرده است.

 

امیدواریم هر چه زودتر با انجام پروتکل‌های بهداشتی لازم در این زمینه، استادیوم‌ها شاهد حضور هواداران فوتبالی شود تا به این شکل خطرناک، آنها حسرت خود را بابت دوری از سکوها به نمایش نگذارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.