کد خبر: 1795042/56 زمان: 17:23   1400/09/08 بازدید: 13,517

نخستین گل جوان مورد علاقه فرهاد

حسین زاده صدای منتقدانش را نمی شنود (عکس)

امیرحسین حسین زاده یکی از بهترین بازیکنان استقلال در 45 دقیقه نخست دیدار برابر صنعت نفت بود.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال یک نیمه دیدنی را برابر صنعت نفت سپری کرد. با وجود اینکه دروازه آبی ها در دقیقه 8 باز شد، اما آبی پوشان در ادامه بارها و بارها به روی دروازه میزبان موقعیت خلق کردند و تنها در یکی از این فرصت ها موفق شدند دروازه آبادانی ها را باز کنند.

امیرحسین حسین زاده که از زمان پیوستن به استقلال به یکی از مهره های ثابت ترکیب مجیدی تبدیل شده بود، پس از درخشش برابر الهلال، هوادار و ذوب آهن، در ادامه دچار افت شد و حتی بسیاری از کارشناسان و هواداران استقلال نسبت به حضور این بازیکن در ترکیب اصلی انتقاد کردند.

 

عملکرد حسین زاده برابر نساجی باعث شد تا او مقابل گل گهر نیمکت نشین شود اما در این بازی او یکبار دیگر به ترکیب اصلی بازگشت و یکی از بهترین های زمین بود. این بازیکن در چند مرحله پاس های کلیدی برای هم تیمی هایش از جمله رضاوند ارسال کرد که آبی ها قدر این پاس ها را ندانستند.

در نهایت تلاش استقلالی ها در دقایق پایانی نیمه نخست نتیجه داد. پاس دیدنی و در عمق وریا غفوری به حسین زاده رسید و این بازیکن با یک حرکت بدن دیدنی، مدافع صنعت نفت را جا گذاشت و با شوتی دیدنی و دقیق، دروازه آبادانی ها را باز کرد و گل تساوی استقلال را به ثمر رساند.

 

این نخستین گل امیرحسین حسین زاده با پیراهن استقلال بود. بازیکن جوان آبی ها موفق شد روی پاس دیدنی وریا غفوری قفل دروازه گوهری و صنعت نفت را باز کند و نشان دهد شایستگی حضور در ترکیب اصلی تیمش را دارد. او پس از این گل، به سمت فرهاد مجیدی رفت و او را در آغوش گرفت. حسین زاده در ادامه جشنی که برپا کرده بود، گوش هایش را اینگونه گرفت تا به نظر برسد که پیامی برای منتقدانش فرستاده و اعلام می کند دیگر صدای آنها را نمی شنود.

 

 

 

 

 

عکس: محمد حسن عامری

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.