کد خبر: 1795101/56 زمان: 19:41   1400/09/08 بازدید: 21,880

آمار بازی آبادان: برتری یک طرفه استقلال

استقلال در دیدار برابر صنعت نفت همه کار کرد ولی بازیکنان این تیم در زدن گل برتری ناکام بودند.

به گزارش "ورزش سه"، عدالت فوتبال در آبادان رعایت نشد و استقلال در روزی که مستحق پیروزی بود، با نتیجه تساوی آبادان را ترک کرد. شاگردان فرهاد مجیدی که با گل زودهنگام حنفی غافلگیر شدند، از دقیقه 8 به بعد کاملا سوار بر بازی بودند و موقعیت های پرشماری را از دست دادند.

 

در این بازی، آبی ها آمار عجیب و شگفت انگیز 27 شوت را به ثبت رساندند که البته ضربات سر نیز محاسبه شده است. حسین زاده در بازی امروز، 8 بار ضرباتش را به سمت دروازه گوهری زد که تنها یک مورد آن در چارچوب بود و به گل نیز تبدیل شد.

 

کوین یامگا 5 بار، جعفر سلمانی 4 بار، حسین مرادمند 3 بار، آرش رضاوند، رودی ژستد و مهدی مهدی پور هر کدام 2 بار و امین قاسمی نژاد نیز یک بار ضرباتشان را به سمت دروازه حریف زدند که البته از این موارد، تنها 5 مورد در چارچوب بود که با احتساب گل حسین زاده، 6 شوت از 27 ضربه آبی ها در چارچوب بود.

 

استقلالی ها همچنین 522 بار به یکدیگر پاس دادند که 436 مورد آن معادل با 84 درصد، صحیح بود. آبادانی ها هم 287 پاس دادند که 73 درصد یا به عبارتی 209 مورد آن صحیح بود. آبی های تهران در این بازی 8 موقعیت خطرناک گلزنی خلق کردند در حالیکه صنعت نفت 3 بار شانس گلزنی داشت.

 

به هر شکل این دیدار با وجود برتری استقلال در بخش آماری، با تساوی یک – یک به پایان رسید و 2 امتیاز مهم آبی ها در آبادان از دست رفت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.