کد خبر : 1795108 | 08 آذر 1400 ساعت 19:56 | 3,707 بازدید | 1 دیدگاه

ضعف گلزنی کل فوتبال ایران را فرا گرفته است

دقیقی: به داوران احترام می‌گذاریم به شرطی که...

مدیر تیم فوتبال پیکان تهران می‌گوید تیمش در بازی با گل‌گهر دچار بدشانسی شده است.

به گزارش "ورزش سه"، سعید دقیقی بعد از دیدار پیکان با گل‌گهر درباره تغییرات متعدد ورزشگاه میزبان این تیم بیان کرد: به دلیل اینکه ورزشگاه شهدای قدس شرایط میزبانی را نداشت، به صورت موقت در ورزشگاه انقلاب بازی کردیم. در آنجا بازی‌های خوبی انجام دادیم و نتایج خوبی هم گرفتیم ولی برای اینکه تیم پیکان تهران است، هیات فوتبال تهران اصرار داشت بازی‌های آینده در این شهر برگزار شود. با توجه به اینکه ورزشگاه شهدای شهر قدس کیفیت خوبی نداشت ما ورزشگاه پاس قوامین را انتخاب کردیم تا میزبان همه تیم‌‌ها باشیم.


او درباره اینکه آیا احتمال دارد دوباره بازی‌های پیکان به ورزشگاه شهرقدس منتقل شود، گفت: باید کیفیت را بررسی کنیم. چون وضعیت چمن برای ما خیلی مهم است. در این بازی‌ هم دیدید که دوست داریم روی زمین فوتبال بازی کنیم. ارائه بازی خوب، زمین خوب می‌خواهد و امیدواریم در باکیفیت‌ترین زمین بازی کنیم.


مدیر تیم فوتبال پیکان درباره موقعیت‌هایی که این تیم از دست می‌دهد، تاکید کرد: کل فوتبال ما درگیر این مسئله است. بازیکنان خوب لژیونر شدند و کیفیت‌شان را آنجا ارائه می‌دهند. لیگ ما با بازیکنان موجودش کم گل است. الان هفته هفتم هستیم و صدر جدول گلزنان دو سه گل زده‌اند. این خیلی جالب نیست. قبلا در همین زمان بازیکنان 6-5 گل می زدند. اگر بازیکنی در یک فصل 9 گل بزند در فصل نقل و انتقالات همه تیم‌ها به دنبالش هستند.


دقیقی درباره اعتراضات کادرفنی پیکان به داوری دیدار با گل‌گهر افزود: در بازی قبلی کاملاً داوری به ضرر ما بوده و امروز هم ایراداتی که آقای حسینی گرفته است باید کارشناسی شود. مثل اینکه باید یک پنالتی برای ما گرفته می‌شد. موضوع دیگر اینکه گلی که گل‌گهر به ما می‌زند دقیقاً مثل صحنه هندی که بود داور برای ما نگرفت. اگر این هند بود باید داور آن صحنه را هم هند می‌گرفت. این موضوع کمی ما را اذیت می‌کند. یکی از اصول باشگاه پیکان احترام به داوران است ولی به شرطی که حق‌مان خورده نشود.

دیدگاهها