کد خبر: 1795235/44 زمان: 11:35   1400/09/09 بازدید: 2,648

ارومیه در جدال شهرداری ها؛ پیکان برابر پاس گرگان

لیگ والیبال؛ قهرمانی نیم فصل به نام سپاهان؟

تیم‌های سپاهان اصفهان و شهرداری ارومیه در هفته یازدهم لیگ برتر جدال غیرمستقیم و حساسی برای کسب عنوان قهرمان نیم‌فصل خواهند داشت.

به گزارش "ورزش سه"، هفته یازدهم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه با هفت دیدار در شهرهای تهران (سه دیدار)، ورامین، یزد، مریوان و رامسر پیگیری می‌شود.


یکی از اتفاقات مهم هفته یازدهم نبرد غیرمستقیم سپاهان و شهرداری ارومیه، تیم‌های اول و دوم جدول برای تعیین قهرمان نیم‌فصل است. شاگردان رحمان محمدی‌راد در تیم سپاهان با پیروزی در هر 10 بازی برگزار شده، کسب 29 امتیاز و ایستادن در صدر جدول، ثابت کرده‌اند هدفی جز قهرمانی نیم‌فصل آن هم بدون بازی باخته را ندارند. سپاهانی‌ها در هفته یازدهم میهمان سایپا تیم سیزدهم جدول رده‌بندی هستند و هر دو تیم برای پیروزی در این هفته، انگیزه‌های زیادی دارند؛ سپاهان برای قطعی کردن قهرمانی نیم‌فصل و سایپا برای برای افزایش تعداد بردها.


در طرف مقابل اما شهرداری ارومیه که سایه به سایه، سپاهان را تعقیب می‌کند این هفته میهمان ورامینی‌هاست. دو تیم در شرایطی به مصاف هم می‌روند که شهرداری ورامین بعد از باخت به لبنیات هراز آمل در هفته دهم در بازی فردا به دنبال استفاده از امتیاز میزبانی و جبران شکست هفته گذشته است. شاگردان محمدرضا تندروان که تاکنون هشت برد و 24 امتیاز کسب کرده‌اند، قصد دارند در روز تقابل با تیم دهم جدول، به بهترین شکل ممکن از فرصت استفاده کنند تا بلکه با کسب یک پیروزی به موقع، شانس خود را برای تصاحب عنوان قهرمان نیم‌فصل در بازی‌های باقی‌مانده تا پایان دور رفت مرحله مقدماتی افزایش دهند.


پیکان تهران بعد از باخت در هفته‌ دهم، این هفته در کسوت تیم سوم به مصاف پاس گرگان خواهد رفت. شاگردان امید عقیلی در تیم پاس هفته گذشته را با پیروزی مقابل مس رفسنجان در یک بازی پر افت و خیز پشت سرگذاشتند تا با یک پله صعود، به رتبه نهم برسند. گرگانی‌ها این هفته نیز به دنبال کسب پیروزی و ارتقای جایگاه هستند. این درحالی است که شاگردان پیمان اکبری در تیم پیکان به هیچ‌عنوان قصد ندارند در هفته‌های حساس پایانی نیم‌فصل، تن به شکست دهند.


نبرد تیم‌های میان جدول راه‌یاب ملل مریوان و شهرداری گنبد به عنوان تیم‌های چهارم و ششم، نیز در نوع خود جذاب و دیدنی خواهد بود. چراکه برد و باخت در این بازی نقش تعیین‌کننده‌ای در ارتقا یا سقوط جایگاه دو تیم خواهد داشت.

 


برنامه کامل هفته یازدهم لیگ برتر به قرار زیر است:

 

*تهران، خانه والیبال، ساعت 15
سایپا – فولاد مبارکه سپاهان

 

*تهران، سالن فدراسیون، ساعت 16
فولاد سیرجان ایرانیان – لبنیات هراز آمل

 

*ورامین، سالن گل‌عباسی، ساعت 16
شهرداری ورامین – شهرداری ارومیه

 

*یزد، سالن اختصاصی شهداب، ساعت 16
شهداب یزد – آذرباتری ارومیه

 

*مریوان، سالن زاگرس، ساعت 16
راه‌یاب ملل مریوان – شهرداری گنبد

 

*رامسر، سالن شهید صدر، ساعت 16
هورسان رامسر – مس رفسنجان


*تهران، خانه والیبال، ساعت 18
پیکان تهران – پاس گرگان

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.