کد خبر: 1795291/44 زمان: 14:45   1400/09/09 بازدید: 10,452

محرومیت یک جلسه ای غلامی و دو جلسه ای تشکری

رای دیدار جنجالی لیگ والیبال اعلام شد

رای کمیته انصباطی فدراسیون والیبال در خصوص حواشی دیدار پیکان و شهرداری ارومیه صادر شد.

به گزارش "ورزش سه" ، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در نشست روز دوشنبه هشتم آذرماه اتفاقات و حواشی دیدار پیکان و شهرداری ارومیه در هفته نهم لیگ برتر (سوم آذرماه) را بررسی کرد.


در این دیدار حساس که به ست پنجم کشیده شده بود، بازیکنان دو تیم در امتیازات پایانی زیر تور با هم درگیر شدند که آرمین تشکری از پیکان و عادل غلامی از شهرداری ارومیه دو طرف درگیری بودند. کمیته انضباطی در ابتدا این دو بازیکن را تا اطلاع ثانوی محروم کرده بود و با گذشت یک هفته رای نهایی اعلام شد.


در ابتدای این جلسه گزارش ناظر بازی ارائه شد و مسئولین سازمان لیگ نیز گزارشات خود را ارائه کردند. سپس بازیکنان و نمایندگان دو باشگاه در دفاع از خود، صحبت کردند.


در پایان کمیته انصباطی عادل غلامی بازیکن شهرداری ارومیه را به یک جلسه محرومیت قطعی و یکصد میلیون ریال جریمه نقدی و آرمین تشکری بازیکن تیم پیکان تهران را با توجه به نداشتن سابقه و پرونده‌ای در کمیته انصباطی به دو جلسه محرومیت قطعی و پرداخت 150 ملیلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.


بنابر این با توجه به اینکه دو بازیکن در هفته دهم بازی نکردند، آرمین تشکری فردا (چهارشنبه) نمی‌تواند تیم پیکان تهران را در مسابقه برابر پاس گرگان همراهی کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.