کد خبر: 1795321/41 زمان: 16:49   1400/09/09 بازدید: 10,024

نصیرزاده: گزارش تمامی هزینه‌ها و درآمدها داده شده؛

پاسخ سازمان لیگ به درخواست شفافیت مالی

هوشنگ نصیرزاده در مصاحبه ای به درخواست مهرداد سراجی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای شفاف سازی پاسخ داده است.

به گزارش "ورزش سه"، هوشنگ نصیرزاده در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، در مورد اظهار نظر مهرداد سراجی که گفته است خود را موظف به دفاع از حقوق باشگاه های فوتبال کشور می داند، اظهار داشت: اساسنامه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ کاملا همه مسایل را تشریح کرده و وظایف به خوبی در آن تعریف شده است. آقای سراجی نمی تواند به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خود را فقط در یک موضوع  مدافع بداند و از سایر موارد غافل باشد زیرا شرح وظایف هیات رییسه فدراسیون فوتبال تفکیکی نیست و وظایف افراد موضوع بندی نشده و همه اعضای هیات رییسه  دارای مسئولیت مشترک در امور محوله هستند. ایشان اگر چه نماینده باشگاه ها در هیات رئیسه فدراسیون است ولی مسئولیت ایشان عام است و تخصصی نیست.


نصیرزاده افزود: ایشان تاکنون در جلسات هیئت رئیسه سازمان لیگ حضور نداشته‌اند و از جزئیات مطلع نیستند زیرا تمامی گزارشات مالی به نمایندگان کلیه باشگاه ها داده شده و بازرسی از امور مالی توسط واحد‌های  نظارتی نیز به انجام رسیده و شفافیت آن به ذینفعان اعلام شده است. از طرفی موضوع عجیب تاخیر در برگزاری مسابقه پرسپولیس و نفت نیز ربطی به سازمان لیگ نداشته و حتی باعث تعجب ما نیز شده بود و به  زیاده‌خواهی یک شرکت دولتی مربوط بود .  


وی اضافه کرد : بنده فعلا به عنوان نماینده باشگاه ها در هیات رئیسه سازمان لیگ حضور دارم و در چارچوب قوانین و مقررات اساسنامه و آئین نامه های سازمان لیگ از حقوق باشگاه ها دفاع می کنم و در تمام جلسات و بدون غوغا سالاری عملی شده است چون ایشان مدعی عدم شفافیت در سازمان لیگ شده اند لذا باید خدمت همه اهالی فوتبال و مردم عزیز اعلام کنم خزانه دار و مدیر مالی سازمان لیگ در ماه گذشته با مدیران مالی تمامی باشگاه های لیگ برتری جلسات مالی را برگزار کرده و گزارش مالی هر باشگاه را به مدیرمالی باشگاه مربوطه تحویل داده است و لذا اجازه بدهید خود این باشگاهها مدعی عدم شفافیت مالی شوند نه دوستی که از سایر باشگاهها مطلع نیست.

 


 نصیرزاده ادامه داد: چون تمامی هزینه ها و درامدهای باشگاه ها با جزئیات در اختیار خود باشگاه ها قرار گرفته و مدعی عدم شفافیت نیستند اما افراد دیگر نباید در این بین از پاپ کاتولیک تر شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.