کد خبر: 1795323/42 زمان: 17:02   1400/09/09 بازدید: 22,558

تکرار دوباره کابوس؛

کالچوپولی دیگری در انتظار یوونتوس است؟ (عکس)

ممکن است روزهای دشوار و تکرار کابوس های گذشته در انتظار باشگاه یوونتوس در هفته های پیش رو باشد.

به گزارش "ورزش سه"، 15 سال قبل بود که پرونده ای تحت عنوان "کالچوپولی" گریبان باشگاه یوونتوس را گرفته، باعث پس گرفته شدن دو اسکودتوی این تیم و سقوط بیانکونری به سری بی شد. حالا و بعد از گذشت این همه سال، دوباره قراردادهای سال های اخیر باشگاه یوونتوس از نگاه قضات دادگاهی در تورین غیرقانونی بوده و نشریه گاتزتا دلااسپورت خبر از آغاز تحقیقات در این رابطه داده است.

 

ارائه حساب های جعلی و صورت حساب های مالی نادرست در سال های اخیر باعث شده اندره‌آ انیلی، پاول ندود و فابیو پاراتیچی تحت بازرسی قرار گیرند. در واقع اواخر هفته گذشته بود که بازرسان دادگاهی در تورین بدون اطلاع قبلی به کمپ تمرینی باشگاه یوونتوس رفته و اسناد مالی این باشگاه را مورد بررسی قرار دادند. البته قرارداد کریستیانو رونالدو در سال 2018 نیز مورد بررسی قرار گرفته، اما قاضی هنوز حکم به بازجویی از این بازیکن نداده است.

 

رقم سود مشکوک در سه سال اخیر بالغ بر 282 میلیون از نظر دادگاه تورین غیرطبیعی بوده و به همین علت آنها تصمیم به بررسی اسناد مالی این باشگاه و در واقع ارقام رد و بدل شده در قراردادهای مدیران یوونتوس گرفتند. در صورت اثبات ارتکاب جرم باشگاه یوونتوس، اخبار حکایت از احتمال در نظر گرفتن جرائمی سنگین برای این باشگاه دارد. ممکن است کالچوپولی دیگری در راه باشد و حتی برخی منابعی خبر از احتمال بازپس گیری اسکودتوی سال قبل باشگاه یوونتوس داده اند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.