کد خبر : 1795349 | 09 آذر 1400 ساعت 19:43 | 17,607 بازدید | 1 دیدگاه

سینیشا میهایلوویچ:

ژوزه مورینیو در دوران بیماری به من نزدیک بود

سینیشا میهایلوویچ، سرمربی بولونیا، صحبت های جالبی را در مورد ژوزه مورینیو مطرح کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رم که اخیراً دوباره به روند خوب خود بازگشته فردا شب در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم سری‌آ مهمان بلونیا خواهد بود؛ مسابقه‌ای که به جز مسائل جدولی، به لحاظ تقابل ژوزه مورینیو و سینیشا میهایلوویچ نیز از جذابیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

 

 

 

 

سینیشا میهایلوویچ، سرمربی بولونیا، در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل رم صحبت‌های جالبی را در مورد ژوزه مورینیو مطرح کرد و گفت: "او یک مربی و یک فرد بزرگ است. زمانی که پدر بزرگ شدم در پیامی برای من نوشت که نمی‌تواند صبر کند تا این اتفاق برای او هم رخ دهد و من هم به او پاسخ دادم که همیشه زمان برای این کار وجود دارد. از دیدن او بسیار خوشحال هستم. من تقریباً همیشه او را دوست داشته‌ام و فقط در ابتدا کمی با یکدیگر دعوا می‌کردیم."

 

 

 

 

میهایلوویچ که در نبرد با بیماری سرطان خون دو دوره شیمی درمانی و پیوند مغز استخوان را پشت سر گذاشته در ادامه گفت: "یک بار او چیزی علیه من گفت و من پاسخ دادم که نمی توانم با کسی صحبت کنم که هرگز در سطح بالایی فوتبال بازی نکرده است. با این حال در پایان، ما توضیح دادیم و دوست ماندیم.  مورینیو حتی در دوران بیماری همیشه به من نزدیک بوده و این را فراموش نمی کنم. ما از دو کشور آمده‌ایم که در آن حیله گری و وفاداری شخصیت اصلی مردم است، بنابراین وجه اشتراکی بین‌مان وجود دارد."

دیدگاهها