کد خبر : 1795372 | 09 آذر 1400 ساعت 22:38 | 47.3K بازدید | 5 دیدگاه

نقاشی شماره حامد لک در لیگ دسته سوم ایران! (عکس)

در لحظاتی که سرمربی تیم اتحاد نیکشهر نگران ۱۰ نفره شدن تیمش بود، مدیران تیم به کمک هیئت فوتبال سعی می‌کردند که با خودکار شماره دروازه‌بان دوم را پشت پیراهنش نقاشی کنند!

به گزارش "ورزش سه"، این اتفاقی است که در لیگ دسته سوم و برای تیمی رخ داده که تنها نماینده استان سیستان و بلوچستان در فوتبال ایران محسوب می‌شود؛ برای پرافتخارترین تیم استان که شاید به دلیل نبود کارخانه‌های صنعتی، نتوانسته تیمی متمول را در فوتبال ایران داشته و بنا بر گزارش‌های محلی، حتی در هزینه انتقال بازیکنان به شهرهای محل برگزاری مسابقات نیز دچار مشکل است.

 

 

 

با این حال بازیکنان اتحاد نیکشهر تمام تلاش خود را می‌کنند تا در فصل جاری به موفقیت برسند اما با مشکلات این تیم در رده امکانات، حتی رسیدن به چنین سطحی هم بعید به نظر می‌رسید.

 

 

 

 

اتفاقی که در جریان بازی اتحاد نیکشهر - لوله یزد رخ داد، اتفاقی عجیب و بی نظیر بود. پس از اخراج دروازه‌بان شماره یک نیکشهری‌ها و زمانی که سرمربی تیم ارنج جدیدی را در ذهن خود میچید، تنها فیلمبردار مسابقه لنز دوربینش را به سمت مدیر تیم و مسئول هیئت فوتبال چرخید که شماره ۸۱ را با خودکار پشت پیراهن نقاشی می‌کردند!

 

اگرچه شماره پیراهن به صورت دقیق مشخص نبود اما به هر حال حداکثر چیزی بود که می‌توانست از سوی میزبان ارائه شود و البته یک بخش از واقعیات فوتبال این منطقه را به تصویر کشید.

 

 

 

 

دیدگاهها