کد خبر: 1795376/52 زمان: 23:40   1400/09/09 بازدید: 65,248

پوچتینو برای نیمکت یونایتد یک رقیب جدی پیدا کرد

به نظر می رسد که روبرتو مانچینی نیز یکی از گزینه های منچستر یونایتد برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم در تابستان آینده است.

به گزارش "ورزش سه"، نهایتا چند نتیجه ضعیف و کابوس وار کار دست اوله گنار سولسشر داد و سرمربی نروژی یک روز بعد از شکست 4-1 منچستریونایتد برابر واتفورد پایین جدولی از هدایت شیاطین سرخ برکنار شد؛ موضوعی که باعث شده گمانه زنی های زیادی در مورد سرمربی بعدی این تیم مطرح شود.

 

 

 

 

در ابتدا گفته شد که منچستر یونایتد قصد دارد مائوریسیو پوچتینو او را به خدمت بگیرد و حتی برخی گزارش ها حاکی از آن بود که سرمربی آرژانتینی به سران پاریسن ژرمن برای جدایی در همین اواسط فصل فشار آورده تا به لیگ برتر انگلیس بازگردد و هدایت شیاطین سرخ را بر عهده بگیرد. با این حال چنین مسئله ای از سوی پوچتینو و باشگاه فرانسوی تکذیب شد تا حداقل در این مقطع از فصل حضور این سرمربی در اولدترافورد منتفی شود.

 

نهایتا بعد از حواشی زیادی که پیرامون نیمکت منچستر یونایتد وجود داشت، سرمربی سابق لایپزیش یعنی رالف رانگنیک رسماً و به شکل موقت هدایت این تیم را برعهده گرفت. رانینگ تا پایان فصل هدایت شیاطین سرخ را بر عهده خواهد داشت و بعد از آن این باشگاه یک سرمربی دائمی را به خدمت خواهد گرفت.

 

 

 

 

در حالی که بسیاری معتقد هستند، نهایتاً مائوریسیو پوچتینو در تابستان آینده به اولدترافورد خواهد آمد، حالا تلگراف مدعی شده که سرمربی تیم قهرمان یورو یعنی روبرتو مانچینی نیز به یکی از گزینه‌های اصلی  سران یونایتد برای هدایت این تیم در تابستان آینده تبدیل شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.