کد خبر : 1795613 | 11 آذر 1400 ساعت 11:33 | 15,067 بازدید | 5 دیدگاه

پیولی: زلاتان باید از هم‌تیمی هایش تشکر کند

استفانو پیولی، سرمربی میلان، معتقد است که بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به ترکیب این تیم کمک زیادی به آنها کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از دو شکست متوالی که میلان در رقابت های سری آ تجربه کرد آنها شب گذشته با سه گل جنوا را شکست دادند تا به مسیر پیروزی بازگشته باشند. در واقع با این برد حالا روسونری جایگاه خود را در رتبه دوم از تیم همشهری یعنی اینتر پس گرفت و با توجه به توقف ناپولی فاصله میلان با این تیم هم به یک امتیاز کاهش یافت.

 

استفانو پیولی بعد از پیروزی روحیه بخش تیمش گفت: "این فصلی است که می‌تواند برای ما راضی کننده باشد. نمی‌دانم تا کجا می توانیم پیش برویم. امشب در کل مسابقه با فشار و اراده زیادی بازی کردیم و متاسفانه تیمی نیستیم که بتوانیم با حداقل ها به پیروزی برسیم. ما باید تمام تلاش خود را انجام دهیم و گرنه از حریفان برتر نیستیم."

 

 

 

 

عملکرد زلاتان ابراهیموویچ: "مطمئناً آمدن زلاتان همه چیز را بهبود بخشید، اما هم تیمی های او نیز به خوبی پذیرفتند که روش او برای ایجاد انگیزه روی آنها تاثیر گذاشته است.در عین حال، زلاتان باید از هم تیمی هایش تشکر کند، زیرا او به بازیکن بزرگی که چند سال پیش بود بازگشته است. در واقع این موضوع برای هر دو طرف بسیار خوب است."

 

مصدومیت سیمون کیائر: "متأسفانه، ما همیشه اخبار بدی داریم. امیدوارم جدی نباشد، او زانویش رگ به رگ شده است. نمی دانیم که آیا این مصدومیت شامل رباط جانبی پایش می‌شود یا نه. با این حال او برای ما بازیکن مهمی است، هم به خاطر کیفیتش و هم به عنوان یک شخصیت."

 

 

دیدگاهها