کد خبر : 1795617 | 11 آذر 1400 ساعت 11:52 | 9,567 بازدید | 1 دیدگاه

تمجید رسانه یونانی از عملکرد ایرانی های آ.ا.ک

وب سایت مطرح یونانی به تمجید از عملکرد بازیکنان ایرانی آ.ا.ک در جریان دیدار شب گذشته پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال آ.ا.ک آتن شب گذشته و در دیداری از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی یونان، موفق شد با نتیجه 4 بر صفر از سد کیفیسیاس عبور کرده و دیدار رفت را با برتری پر گل و قاطع به سود خود به پایان برساند.

 

در این بازی، کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی دو بازیکن ایرانی آ.ا.ک آتن موفق شدند برای تیمشان گلزنی کرده و نقش مهمی در پیروزی این تیم داشته باشند. مسئله ای که باعث شد تا وب سایت یونانی Sdna نیز به تعریف و تمجید از این دو بازیکن بپردازد.

 

 

این رسانه با دادن نمره 9 به کریم انصاری فرد، او را بهترین بازیکن زمین داشته و در ادامه نوشته است: هر چقدر که او در نیمه اول خوب نبود، در نیمه دوم فوق العاده ظاهر شد.

 

 

او با یک ضربه سر زیبا دروازه حریف را باز کرد و گل نخست را به ثمر رساند. او در همه بازی هایی که امسال به میدان رفته، تأثیرگذار بوده است، شب گذشته هم عالی ظاهر شد.

 

 

این وب سایت همچنین به حاج صفی نیز نمره 8 را داده و اضافه کرده است: در تمام مسابقاتی که دیده ایم، حاجی صفی عملکرد خوبی از خود نشان داده است. در دیدار او زمان کافی را داشت تا به عنوان یک بازیکن کلیدی در زمین ظاهر شود و او حتی در این زمینه نیز بهتر کار کرد و گل بسیار زیبایی به ثمر رساند.

 

 

در این دیدار، میلاد محمدی دیگر بازیکن ایرانی آ.ا.ک نیز از دقیقه 80 وارد زمین شد.

دیدگاهها