کد خبر : 1795619 | 11 آذر 1400 ساعت 12:14 | 29,208 بازدید | 11 دیدگاه

پاداش 8 میلیون پوندی جذب هالند برای رانگنیک

رالف رانگنیک، سرمربی موقت منچستریونایتد، در صورت موفقیت در جذب ارلینگ هالند پاداش ویژه‌ای دریافت می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، مدیران منچستریونایتد از مدت‌ها قبل در حال بررسی شرایط جذب هالند هستند و قصد دارند ناکامی خود در خرید این بازیکن در ژانویه 2020 را جبران کنند.

این مهاجم نروژی از زمان پیوستن به دورتموند تا به حال موفق شده در 70 بازی 71 گل برای به ثمر برساند و باشگاه‌هایی چون منچسترسیتی، چلسی و رئال مادرید از مشتریان جدی او هستند.

با این حال یونایتد باور دارد که حضور رانگنیک در این تیم مزیت کلیدی برای جذب هالند خواهد بود. روزنامه بیلد مدعی شده که یکی از دلایل انتخاب رانگنیک، رابطه خوبی است که این بازیکن با نمایندگان هالند و خصوصا الف اینگ، پدر این بازیکن، دارد.

رانگنیک در طول دوران حضور این بازیکن 21 ساله در آربی سالزبورگ برای ردبول کار می‌کرد و بارها مذاکراتی را درباره شرایط او با مینو رایولا و پدرش انجام داد.

 

 

او در نهایت نتوانست هالند و مدیربرنامه او را برای انتقال این بازیکن به لایپزیش متقاعد کند اما بسیاری باور دارند که تاثیر بسزایی روی فلسفه فوتبالی این بازیکن و دیدگاهش داشته است.

به ادعای روزنامه بیلد، این مهاجم ملی‌پوش نروژی ارتباط خاص و خوبی با این مربی 63 ساله دارد و همین موضوع می‌تواند به برگ برنده یونایتد در برابر سایر تیم‌ها تبدیل شود.

اگر این مربی آلمانی بتواند هالند و مینو رایولا را برای انتقال به اولدترافورد متقاعد کند پاداش قابل توجهی دریافت خواهد کرد. گفته می‌شود یونایتد به او وعده داده که پاداش هشت میلیون پوندی در صورت کمک به جذب هالند در انتظارش خواهد بود.

دستمزد رانگنیک در طول دوران حضورش در یونایتد سالانه هشت میلیون پوند است که بیش از دو برابر دستمزد دریافتی او در لوکوموتیو مسکو خواهد بود.

دیدگاهها