کد خبر : 1795627 | 11 آذر 1400 ساعت 12:51 | 22,198 بازدید | 32 دیدگاه

آجورلو باز هم برای عزیزی خادم نامه نوشت

مدیرعامل استقلال که روز گذشته نامه ای برای رئیس فدراسیون فوتبال نوشته بود، مجددا این کار را تکرار کرد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال بی خیال تبلیغات محیطی نمی شود و مدیران این تیم مصرانه خواستار احقاق حقوق خود هستند و به همین دلیل، مدیرعامل آبی پوشان با ارسال نامه های متعدد به رئیس فدراسیون فوتبال، خواستار دریافت اجرای تبلیغات محیطی در بازی های خانگی است.

 

پس از اینکه روز گذشته مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال با ارسال نامه ای به شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال خواهان دخالت وی جهت در اختیار گرفتن تبلیغات محیطی بازی استقلال و پرسپولیس از سوی کارگزار باشگاه استقلال شده بود، امروز نیز نامه جدیدی برای وی ارسال کرده است.

 

در نامه جدیدی که مدیرعامل باشگاه استقلال برای رییس فدراسیون فوتبال ارسال کرده، از او خواسته است که برای حل مسائل موجود بین این باشگاه و سازمان لیگ پیرامون تبلیغات محیطی مداخله کند.

 

باشگاه استقلال درخصوص این نامه نوشته است: در این نامه اشاره شده که پس از پی گیری‌های مداوم باشگاه استقلال برای امضای قرارداد کارگزار این باشگاه با سازمان لیگ پیرامون تبلیغات محیطی، نهایتا این قرارداد چهارشنبه غروب برای باشگاه ارسال شد و تاکید گردید که تا ساعت ۱۰ روز شنبه باید ضمانت نامه بانکی ارائه شود و از آنجا که زمان اداری برای صدور این ضمانت محدود است و عملا تنها یک نصف روز برای کارگزار مهلت قرار داده شده و همچنین برخی اختلاف نظرها درباره قرارداد، حل این مساله نیازمند مذاکره بیشتر است.

 

بر همین اساس در این نامه از رییس فدراسیون فوتبال خواسته شده با توجه به مسائل موجود و تاکید خود ایشان بر اداره تبلیغات محیطی توسط باشگاه‌ها، نسبت به حل این مساله میان سازمان لیگ و باشگاه استقلال دستورات مقتضی صادر شود تا بر اساس تفاهم قبلی، مانند بازی با نساجی در بازی آینده هم تبلیغات محیطی توسط باشگاه استقلال اجرا شود.

دیدگاهها