کد خبر : 1795657 | 11 آذر 1400 ساعت 22:46 | 50,082 بازدید | 3 دیدگاه

ادعای تایمز:

انتقال به بارسا؛ رویای زمستانی ستاره منچستر

در انگلیس ادعا شده است که ادینسون کاوانی اصرار دارد همین زمستان به بارسلونا ملحق شود.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا در این فصل طی 19 بازی تنها 25 گل به ثمر رسانده(23 گل در 14 بازی لیگ و 2 گل در 5 بازی لیگ قهرمانان اروپا) که با آمار و ارقام تیمی که آرزویش کسب عناوین بزرگ است، کاملاً فاصله دارد.

 

 

 

 

باشگاه با توجه به مشکل گلزنی تیم چه در زمان رونالد کومان و چه بعد از حضور ژاوی، به دنبال جذب یک تمام کننده در نقل و انتقالات ژانویه خواهد بود. اما با توجه به وضعیت حساس اقتصادی، بارسا تنها در صورتی موفق به انجام این کار خواهد شد که نخواهد هزینه زیادی برای جذب بازیکن پرداخت کند.

 

 

 

 

ژاوی در ابتدا ترجیح می‌داد که یک وینگر به خدمت بگیرد و در این راستا نام رحیم استرلینگ مطرح شده بود اما به نظر می‌رسد که مدیران باشگاه معتقد هستند که تیم بیشتر به یک شماره 9 تمام کننده احتیاج دارد. در واقع این اعتقاد وجود دارد که ممفیس دیپای نمی تواند در بخش تمام کنندگی نقش اصلی را ایفا کند.

 

 

 

 

اخیرا رسانه های کاتالونیا ادعا کردند که باشگاه به دنبال جذب ادینسون کاوانی ستاره اروگوئه ای منچستریونایتد است و امروز نشریه تایمز نیز ادعا کرد، خود کاوانی نیز خواهان انتقال به بارسلوناست و به این امر اصرار دارد. گویا بارسا با مدیر برنامه های کاوانی نیز مذاکراتی مثبت داشته است. این در حالی است که یونایتد با توجه به بحران کنونی تمایلی برای از دست دادن کاوانی ندارد هرچند در صورت رسیدن پیشنهادی جدی و معقول، مانع وی نیز نخواهد شد.

برای این مهم بارسا باید پیشنهاد جذب قطعی را ارائه دهد. قرارداد کاوانی در پایان فصل تمام خواهد شد و رقم انتقال چندان بالا نیست که این به بارسا قدرت مانور بیشتری خواهد داد.

 

دیدگاهها