کد خبر : 1795682 | 11 آذر 1400 ساعت 17:31 | 22,490 بازدید | 24 دیدگاه

رقابت میان ژستد و بقیه ادامه دارد

مجیدی به ترکیب هجومی‌اش دست می‌زند؟

احتمال اینکه فرهاد مجیدی در نفرات هجومی تیمش در دربی پایتخت تغییر ایجاد کند، وجود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از مسائلی که در بازی های گذشته استقلال به چشم آمده ناکامی مهاجمان این تیم در گلزنی است. استقلال در مسابقات گذشته که تساوی به دست آورده موقعیت های زیادی روی دروازه حریفان ایجاد کرده اما بسیاری از آنها را از دست داده است.

 

 

 

 


با گذشت 7 بازی از لیگ برتر استقلال فقط 6 بار دروازه حریفان را باز کرد و به غیر از ارسلان مطهری هیچ کدام از مهاجمان تخصصی این تیم موفق به گلزنی نشده اند. در چنین شرایطی هواداران نگرانی هایی بابت خط حمله تیم شان در دربی پایتخت دارند.


از این رو احتمال دارد مجیدی نیز بخواهد با توجه به سابقه گل نزدن نفراتی مثل رودی ژستد در دو سه بازی گذشته تغییراتی را در ترکیب هجومی تیمش ایجاد کند. درتمرینات استقلال این روزها مهاجمان پرتعداد استقلال از جمله ارسلان مطهری، امین قاسمی نژاد، محمدرضا آزادی، رودی ژستد، آرمان رمضانی و حتی امیرعلی صادقی با انگیزه زیاد کارشان را دنبال می کنند و امیدوارند در دربی فرصتی از سوی مجیدی به آنها برای بازی برسد.

 

 

 

 


حال باید دید فرهاد مجیدی همچنان به نفرات قبلی خود در خط حمله فرصت بازی می دهد یا اینکه از نفراتی مثل مطهری و قاسمی نژاد در ترکیب اصلی استفاده خواهد کرد. خصوصا اینکه مطهری در دربی های گذشته سابقه خوبی در امر گلزنی دارد و شاید همین موضوع باعث بازی کردنش باشد.

 

 

 

دیدگاهها