کد خبر : 1795701 | 11 آذر 1400 ساعت 19:28 | 47,604 بازدید | 6 دیدگاه

الکسیا پوتیاس و دستاوردی تازه؛

توپ طلایی به ارزش یک میلیون فالوئر! (عکس)

کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا بعد از دریافت عنوان برترین فوتبالیست زن سال جهان، حالا در فضای مجازی با رشد چشمگیر دنبال‌کنندگان خود مواجه شده است.

به گزارش "ورزش سه" الکسیا پوتیاس که سالی رویایی را در تیم فوتبال زنان بارسلونا گذراند، در مراسم برترین‌های سال جهان توانست عنوان برترین فوتبالیست زن جهان در سال 2021 را از آن خود کند و در کنار لیونل مسی که عنوان برترین فوتبالیست مرد جهان را به دست آورد، مهم‌ترین جوایز ترین‌های سال در مراسم سالیانه فرانس فوتبال را کسب کردند.

 

پوتیاس بعد از این دستاورد تاریخی که برای نخستین‌بار به یک فوتبالیست زن اسپانیایی داده می‌شد، در فضای مجازی نیز به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته و در کمتر از 72 ساعت دنبال‌کنندگان صفحه شخصی او از مرز یک میلیون نفر عبور کرده است؛ اتفاقی که این مورد در میان فوتبالیست‌های زن اسپانیایی نادر است و برای نخستین‌بار یک فوتبالیست زن اسپانیایی به این میزان فالوئر دست پیدا می‌کند.

 

 

 

 

جالب آن‌که از میان 1 میلیون دنبال‌کننده الکسیا پوتیاس، 400 هزار نفر بعد از مراسم گالا و انتخاب برترین فوتبالیست زن به جمع دنبال‌کنندگان او پیوسته‌اند! موضوع دیگر در این‌باره این‌که پست صفحه پوتیاس که مربوط به تصویر او در کنار توپ طلا در هواپیمای برگشت از پاریس به سویا است، بیش از 1 میلیون لایک دریافت کرده و حدود 15 هزار کامنت دارد که اتفاقی بی‌سابقه برای این ستاره اسپانیایی است.

 

با این وصف حالا در جمع بازیکنان تیم فوتبال زنان بارسلونا، پوتیاس دومین بازیکن به لحاظ دنبال‌کنندگان صفحه اینستاگرام است؛ چرا که نخستین بازیکن، لیکه مارتنس همبازی هلندی او است که در سال 2017 توانسته برترین زن فوتبالیست جهان شود و 1.3 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد.

دیدگاهها