کد خبر: 1795738/30 زمان: 01:44   1400/09/12 بازدید: 62,135

یونایتد ۳-۲ آرسنال: تقدیم به شما آقای رانگنیک

منچستریونایتد در دیداری جذاب و پرگل موفق شد با نتیجه ۳-۲ آرسنال را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که رالف رانگنیک، سرمربی جدید شیاطین سرخ از روی سکوها بازی تیم جدیدش را تماشا می‌کرد، بازیکنان این تیم با درخشش کریس رونالدو و دو گلی که او به ثمر رساند، موفق شدند آرسنال را 3-2 شکست بدهند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه 12  برای منچستریونایتد ایجاد شد؛ زمانی که فرد با توپ ربایی از توماس پارتی، برای رونالدو موقعیت سازی کرد اما ضربه این ستاره پرتغالی از کنار دروازه به بیرون رفت.

تنها دو دقیقه بعد، آرسنال رو یک اتفاق عجیب به گل رسید. روی یک ضربه کرنر از سمت چپ محوطه جریمه منچستریونایتد بود که ارسال اودگارد با ضربه سر هری مگوایر برگشت داده شد و توپ برگشتی را امیل اسمیت- رو از پشت محوطه جریمه با یک شوت محکم تبدیل به گل کرد. اما اتفاق جنجالی به زمین افتادن داوید دخیا به دلیل لگد کردن پایش توسط فرد بود که از چشم داور دور ماند و او تنها زمانی سوت خود را به صدا درآورد که توپ از خط رد شده بود و با توجه به اینکه خطایی هم اتفاق نیفتاده بود، گل پذیرفته شد.

 

 

بعد از این گل بازیکنان منچستریونایتد ابتکار عمل را در دست گرفتند و بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. در مقابل، در دقیقه 38 این اودگارد بود که مارتینلی را صاحب موقعیت کرد و این ستاره جوان برزیلی می توانست گل دوم را برای آرسنال به ثمر برساند اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه منچستریونایتد پیدا نکرد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این بازیکنان منچستریونایتد بودند که حملات بیشتری روی دروازه حریف داشتند تا اینکه سرانجام در دقیقه 44 به گل تساوی رسیدند. روی یک حرکت از سمت چپ بود که جیدون سانچو با یک حرکت خوب، تومیاسو را فریب داد و فرد را صاحب توپ کرد و او هم توپ را به برونو فرناندز رساند تا این ستاره پرتغال با یک بغل پای مطمئن کار را تمام  کند تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

 

 

نیمه دوم را آرسنال بهتر آغاز کرد و در دقیقه 46، روی ارسال اودگارد، توپ بعد از برخورد به گابریل می توانست به گل دوم توپچی ها تبدیل شود اما واکنش خوب دخیا، دروازه یونایتد را بسته نگه داشت.

دو دقیقه بعد، روی پاس برونو فرناندز، رونالدو صاحب موقعیت شد اما ضربه تماشایی او را آرون رمزدیل با واکنشی دیدنی برگشت داد.

حملات یونایتد ادامه داشت و در دقیقه 52، این تیم به گل دوم رسید. این بار روی حرکت راشفورد از سمت راست و پاس زمینی او بود که رونالدو با ضربه ای دقیق، یونایتد را پیش انداخت.

 

 

اما این برتری تنها دو دقیقه پایدار بود و اودگارد خیلی زود کار را به تساوی کشید. روی یک حرکت تیمی عالی بود که گابریل مارتینلی با یک پاس عرضی عالی اودگارد را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه بی‌نقص، حساب کار را 2-2 کرد.

 

 

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم به دنبال رسیدن به گل برتری بودند تا اینکه در دقیقه 68، منچستریونایتد صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای بن وایت روی فرد را داور بعد از استفاده از VAR پنالتی تشخیص داد و یک ضربه نصیب یونایتدها شد. رونالدو پشت توپ قرار گرفت و با یک شوت محکم به وسط دروازه کار را تمام کرد.

 

 

آرسنالی ها که بار دیگر همه چیز را از دست رفته می دیدند، پیش کشیدند و در دقیقه 77، اوبامیانگ در موقعیت تک به تک با دخیا، می توانست یک بار دیگر کار را به تساوی بکشد اما ضربه نه چندان خوب او را دروازه بان یونایتد مهار کرد.

در دقایق باقی مانده هم تلاش توپچی ها برای جبران نتیجه ثمری نداشت و در نهایت منچستریونایتد موفق شد با نتیجه 3-2 به پیروزی برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.