کد خبر: 1795772/52 زمان: 12:37   1400/09/12 بازدید: 12,857

خطر از دست دادن دربی بیخ گوش ستاره کلیدی رئال

کاسمیرو در صورت دریافت کارت زرد در دیدار مقابل رئال سوسیداد تقابل با اتلتیکو مادرید را از دست خواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، کاسمیرو اکنون در موقعیتی قرار گرفته که پیش از این نیز بارها آن را تجربه کرده است. او با دریافت یک کارت زرد از همراهی رئال‌مادرید در بازی بعدی این تیم محروم خواهد بود. این یک بدشانسی بزرگ برای کارلو آنچلوتی محسوب می شود چرا که رئال در دو بازی پیش رو باید به مصاف دو حریف مستقیم خود یعنی رئال سوسیداد و اتلتیکومادرید برود.

 

این شرایط بدین معناست که حالا کارلو آنچلوتی باید یک تصمیم سخت بگیرد. در واقع سرمربی ایتالیایی یا باید در دیدار حساس مقابل رئال سوسیداد از کاسمیرو در ترکیب اصلی خود استفاده کند یا اینکه روی این بازیکن ریسک نکرده و او را برای دیدار برابر اتلتیکو در دربی مادرید حفظ کند؛ شرایطی که یک تردید بزرگ را برای کارلو آنچلوتی به وجود آورده است.

 

 

 

 

با این حال در صورت اینکه آنچلوتی تصمیم بگیرد در دیدار برابر سوسیداد از کاسمیرو در ترکیب خود استفاده نکند گزینه هایی برای جانشینی این ستاره برزیلی وجود خواهد داشت. ادواردو کاماوینگا در عین جوانی نشان داده که قابلیت های فوق العاده ای دارد و به نظر می رسد که آنچلوتی می تواند روی او برای جانشینی کاسمیرو حساب باز کند. از طرف دیگر تونی کروس و فدریکو والورده گزینه‌های دیگری محسوب می‌شوند که می توانند در پست هافبک برزیلی عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.