کد خبر: 1795811/56 زمان: 14:33   1400/09/12 بازدید: 39,240

حواشی نشست خبری مجیدی در هتل اسپیناس

پرسپولیس اجبارا در زمین بازی استقلال! (عکس)

نشست مطبوعاتی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پیش از دربی در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، این یک استفاده از حق قانونی یا خودنمایی دوباره استقلالی ها درباره قوانین جاری سازمان لیگ برتر، برگزار کننده مسابقات فوتبال در ایران بود. آبی ها پیشنهاد برگزاری کنفرانس خبری پیش از دربی به میزبانی این باشگاه را 48 ساعت قبل از دربی مطرح کردند و سپس امروز آن را به اجرا درآوردند. آن هم در شرایطی که باشگاه پرسپولیس حاضر نشد در این مسیر استقلالی ها را همراهی کند و مربی خود (حمید مطهری) را به محل برگزاری نشست ها در سازمان لیگ فرستاد.

 

 

موضوع برگزاری نشست های مطبوعاتی پیش از بازی، همواره باعث چالش شده و نکته دار بوده است. خیلی از مربیان به واسطه زمانی که برای انجام این نشست ها و حضور در سازمان لیگ باید بگذارند، از حضور در آن اکراه داشته اند. اما اگر الگویی که امروز توسط باشگاه استقلال ارائه شد؛ که شامل حضور اسپانسرهای تبلیغاتی است جا بیفتد، شکل برگزاری نشست ها با کیفیت تر و بهتر خواهد بود و مربیان در راستای منافع خود و باشگاه با رغبت بیشتری در آنها حضور پیدا می کنند.

 

 

جالب اینکه با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس امروز با استقلال همراهی نکرد، اما ساعاتی پیش با انتشار اطلاعیه ای در وب سایت خود اعلام کرده از این به بعد از نشست های مطبوعاتی طبق آیین نامه برگزاری بازی ها، میزبانی خواهد کرد و نشست سرمربی این تیم پیش از بازی با هوادار را خود باشگاه پرسپولیس برگزار می کند.

 

افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس هم با لحنی گلایه آمیز در برنامه ورزش و مردم در این باره صحبت هایی مطرح کرد که البته کمی با اطلاعیه باشگاه پرسپولیس متفاوت بود اما از این صحبت پیداست که آنها در بازی برگشت خود میزبان نشست مطبوعاتی خواهند بود و حالا نوبت استقلال است که در آنجا حرکت پرسپولیس را تلافی کرده و در آن نشست حضور پیدا نکند.

 

 

تصاویری که می بینید مربوط به نشست مطبوعاتی امروز با حضور فرهاد مجیدی و محمد نوریفر است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.