کد خبر: 1796013/29 زمان: 15:45   1400/09/13 بازدید: 17,375

خداحافظ منچستر

جسی لینگارد، اولین خرید بزرگ مالکان جدید نیوکاسل

مهاجم منچستریونایتد که چیزی به اتمام قراردادش نمانده، مورد توجه نیوکاسل قرار گرفته و می تواند اولین خرید بزرگ مالکان جدید لقب بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، نیوکاسل دو ماه پیش در اختیار یک کنسرسیوم سعودی با ریاست بن سلمان ولیعهد عربستان قرار گرفت و اکنون با مالکان جدید خود قصد عرض اندام در فوتبال انگلیس را دارد. استیو بروس سرمربی کلاغ ها نخستین قربانی بود و ادی هاو جانشین او شد ولی روند نتیجه گیری ها همچنان منفی است و پس از 14 بازی، نیوکاسل هنوز نتوانسته پیروز شود و در قعر جدول قرار دارد. با این حال بسیاری معتقدند نیوکاسل اوج خواهد گرفت و خود را از سقوط نجات می دهد.

 

 

 

 

نیوکاسل قصد دارد در انتقالات زمستانی 4 یا 5 بازیکن جدید جذب کند و طبق ادعای تلگراف، جسی لینگارد ستاره منچستریونایتد گزینه اصلی محسوب می شود.

از قرارداد لینگارد با یونایتد کمتر از یک سال باقیمانده و قصد جدایی دارد. رقم انتقال او در ژانویه بالا نخواهد بود ولی نیوکاسلی ها حاضرند به او بالاترین دستمزد ممکن را پرداخت کنند و لینگارد تبدیل به بازیکن شماره یک این باشگاه شود. لینگارد نیم فصل دوم فصل قبل را قرضی در وستهام بازی کرد و بسیار نیز درخشان ظاهر شد. 

نیوکاسل مذاکرات ابتدایی با بازیکن و مدیر برنامه هایش را نیز شروع کرده و باید دید به چه نتیجه ای خواهد رسید.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.