کد خبر: 1796169/29 زمان: 01:24   1400/09/14 بازدید: 72,345

عقده‌گشایی لوکا یوویچ

شاهکار ستاره 60 میلیونی رئال پس از 21 ماه (عکس)

لوکا یوویچ ستاره رئال مادرید در بازی برابر رئال سوسیداد لقب گرفت. او پس از ماه ها پایش به گلزنی باز شد و یک پاس گل نیز داد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب از هفته 16 لالیگا میهمان رئال سوسیداد در ورزشگاه آنوئتا بود. شکست بارسا از بتیس و اتلتیکو از مایورکا بهترین فرصت را در اختیار کهکشانی ها قرار داده بود تا فاصله را بیشتر کنند و شاگردان آنچلوتی نیز این موقعیت مطلوب را از دست ندادند و 0-2 برنده شدند.

 

 

 

 

16 دقیقه از بازی گذشته بود که کریم بنزما به دلیل مصدومیت عضلانی تعویض شد و جای خود را به لوکا یوویچ داد. مهاجم 60 میلیون یورویی رئال تابستان 2019 از فرانکفورت جذب شده بود ولی هرگز نتوانست ستاره ای در حد این باشگاه نشان دهد. او حتی نیم فصل دوم فصل قبل را قرضی به فرانکفورت پیوست با این حال تابستان بار دیگر به رئال بازگشت و کارلو آنچلوتی اعلام کرد که روی او برای فصل جاری حساب می کند.

 

 

 

 

 

تا به اینجای فصل یوویچ نیمکت نشین محض در رئال بود و کمتر فرصتی برای بازی پیدا می کرد اما امشب مصدومیت بنزما این شانس را نصیب او کرد تا ارزش هایش را اثبات کند و همین کار را نیز انجام داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

دقیقه 52 بازی یوویچ به زیبایی پاس گل اول رئال را به وینیسیوس داد تا ستاره برزیلی گل شماره 10 خود در لالیگا را بزند و کهکشانی ها را 0-1 پیش بیندازد.

 

 

 

 

 

 

 

5 دقیقه بعد یوویچ خود گلزنی کرد. این بار روی ارسال یک کرنر، یوویچ توانست از درون شش قدم ضربه سر کاسیمیرو را با ضربه سر تمام کننده خود به گل دوم تبدیل کرده و رئال را 0-2 جلو بیندازد.

 

 

 

 

این سومین گل یوویچ برای رئال بود. پیش از این او به لگانس و اوساسونا گل زده بود. گل او به اوساسونا مربوط به فوریه 2020 می شد و در واقع ستاره صرب پس از 21 ماه توانست برای رئال یک گل دیگر به ثمر برساند.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.