کد خبر: 1796201/55 زمان: 10:21   1400/09/14 بازدید: 12,634

گروترفورت از حضور در بوندسلیگا پشیمان است

موقعیت عجیب تیم آلمانی با سیزده شکست

تیم قعرنشین جدول بوندسلیگا آماری عجیب را در 14 بازی ابتدایی فصل به نام خود ثبت کرده، تیمی که در ابتدای فصل جدید برای دومین بار به سطح اول فوتبال آلمان صعود کرده است.

به گزارش "ورزش سه" هفته چهاردهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان روز گذشته در شرایطی پیگیری شد که پرگل‌ترین بازی بایر لورکوزن سوم جدولی توانست در دیداری خانگی جشنواره گل به راه بیندازد و حریف قعرنشین خود را با نتیجه 7-1 گلباران کرد تا گروترفورث شکستی دیگر را در رقابت‌های بوندسلیگا 2021-2022 تجربه کند.

 

تیمی که برای دومین بار از بوندسلیگای 2 به سطح اول فوتبال آلمان صعود کرده اما عملکردی عجیب و دور از انتظار را به نام خود به ثبت رسانده است؛ آن‌ها از 14 مسابقه ابتدایی این فصل بوندسلیگا تنها 1 امتیاز به دست آورده و در 13 بازی تن به شکست داده‌اند!

 

 

دریافت 46 گل باعث شده تا این تیم به لحاظ دفاعی، ضعیف‌ترین تیم در میان 5 لیگ معتبر اروپایی جهان قلمداد شود؛ آن‌ها در جام حذفی در دور اول مقابل حریفی از دسته چهارم رقابت‌ها مغلوب شدند و اولین تیم تاریخ بوندسلیگا هستند که در 12 بازی متوالی مغلوب رقبایش شده است.

 

آمار و ارقام عجیبی که گروترفورث را به عنوان نزدیک‌ترین تیم به سقوط به بوندسلیگا 2 تبدیل کرده و به نظر می‌رسد شاگردان استفان لیتل اگر معجزه‌ای در روند نتیجه‌گیری‌شان صورت نگیرد، به شکلی آسانسوری و زودهنگام مجدداً مسافر سطح دوم فوتبال آلمان می‌شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.