کد خبر: 1796256/42 زمان: 13:15   1400/09/14 بازدید: 8,023

جانشین ناگلزمان خبلی زود از لایپزیش جدا شد

جسی مارش، سرمربی 48 ساله تنها چند ماه بعد از حضور در لایپزیش از این تیم جدا شد.

به گزارش "ورزش سه"، شکست 2-1 لایپزیش مقابل یونیون برلین در جمعه شب باعث سقوط این تیم به رده یازدهم جدول بوندسلیگا شد و در نهایت جسی مارش و باشگاه لایپزیش در توافقی دو طرفه تصمیم به قطع همکاری با یکدیگر گرفتند. آچیم بیرلورزر، دستیار جسی مارش هدایت لایپزیش را در دیدار روز سه‌شنبه مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا برعهده خواهد داشت و جانشین دائمی این سرمربی در آینده نزدیک از سوی مدیران باشگاه لایپزیش اعلام خواهد شد.

 

 

الیور مینتزلاف، مدیر اجرایی لایپزیش در این رابطه گفت: :برای ما نیز قطع همکاری جسی مارش کار آسانی نبود، زیرا من برای او به عنوان یک شخص و به عنوان یک سرمربی احترام زیادی قائل هستم. اما متاسفانه همه چیز آنطور که ما امیدوار بودیم پیش نرفت و تغییر در این مرحله ضروری شده بود. متاسفانه پیشرفتی که انتظارش را داشتیم حاصل نشد و نتایج مورد نظر برای رسیدن به اهداف فصل به دست نیامد. مایلم از جسی مارش برای خدماتش تشکر کنم و برای او بهترین ها را چه از نظر شخصی و چه در کار حرفه ای آرزو دارم."

 

جسی مارش 48 ساله سابق در ابتدای این فصل به لایپزیش ملحق شد و با قراردادی دو ساله برای جانشینی یولیان ناگلزمان به این باشگاه به توافق رسید. او پیش از این به عنوان دستیار در زیر نظر رالف رانگنیک در هیین باشگاه لایپزیش نیز فعالیت کرده بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.