کد خبر : 1796305 | 14 آذر 1400 ساعت 16:03 | 12,264 بازدید | 13 دیدگاه

پنالتی نساجی هم اینگونه سوخت

بحران داوری در لیگ ایران تمامی ندارد

حسین زیاری داور مسابقه نساجی و پدیده مرتکب اشتباه بزرگی شد و به جای اعلام یک خطای پنالتی به سود نساجی، یک ضربه کاشته به سود این تیم اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از جنجال های روز گذشته در دربی 97، حالا یک صحنه مشکوک دیگر در ساری رخ داد. تیم های نساجی و پدیده در یکی از دیدارهای باقیمانده از هفته هشتم در استادیوم شهدای ساری به مصاف هم رفته اند که نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

بزرگترین اتفاق این بازی در دقیقه 17 مسابقه رخ داد. احسان قهاری بازیکن نساجی با استفاده از توپ خوبی که نصیبش شده بود، از سمت راست به حرکت درآمد و پس از عبور از حسام پورهاشم بازیکن پدیده، با تکل این بازیکن سرنگون شد.

در حالیکه در همان تصاویر اولیه نیز مشخص بود تکل حسام پورهاشم درون محوطه جریمه زده شده، اما حسن زیاری داور مسابقه در تصمیمی عجیب، خطا را بیرون از محوطه جریمه تشخیص داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هادی طوسی کمک داور این بازی نیز که به صحنه نزدیک بود، نتوانست به داور وسط کمک کند و اعتراض های بی پایان محمد مهدی نظری و ایوب کلانتری به کمک داور مسابقه بی نتیجه بود.

 

پس از این صحنه بود که نیمکت نشینان نساجی به شدت نسبت به تصمیم تیم داوری معترض بودند و تا دقایقی پس از آن نیز صدای اعتراض آنها از کنار زمین به خوبی شنیده می شد.

 

پس از اتفاقاتی که روز گذشته در شهرآورد تهران رخ داد و همچنین صحنه های مشکوک در دیدار سپاهان و گل گهر، حالا بازی نساجی و پدیده نیز با یک پنالتی سوخته برای قائمشهری ها، این هفته را به یکی از عجیب ترین هفته های لیگ برتر از نظر قضاوت داوران تبدیل کرد.

دیدگاهها