کد خبر : 1796324 | 14 آذر 1400 ساعت 17:23 | 8,137 بازدید | 17 دیدگاه

همه از دیدن بازی هایمان لذت می برند؛

خطیبی: این برد تقدیم به هواداران آلومینیوم و بازیکنان باشرفم

سرمربی آلومینیوم از عملکرد شاگردانش در بازی امروز مقابل تراکتور ابراز رضایت کرد.

به گزارش ورزش سه، آلومینیوم در هفته هشتم لیگ برتر موفق شد میزبان خود تراکتور را با دو گل شکست داده و با صدرنشینان لیگ برتر هم امتیاز شود. رسول خطیبی صحبت های خود را با یک تسلیت شروع کرد: فوت بازیکن آذربایجان نوید را تسلیت می گویم. خیلی ناراحت شد و امیدوارم که روحش شاد باشد و خدا به خانواده اش صبر بدهد.

 

او در مورد برد تیمش گفت: هم آنالیز خوبی قبل از بازی داشتیم و هم در طول بازی خوب کار کردیم. آلومینیوم خیلی بهتر بازی کرد و از نظر فوتبالی و مالکیت خیلی خوب بود. این برای من خیلی احساس خوبی است. واقعا بازیکنان با تمام وجود کار می کنند. امروز خدا را شکر برنامه های ایستگاهی مان خوب بود و به گل رسیدیم. در شرایط بازی و به خصوص در نیمه اول می توانستیم دو سه گل دیگر هم بزنیم. 

 

سرمربی تراکتور با اشاره به فوتبال خوب تیمش افزود: تراکتور تیم بزرگی است و ما در زمین این تیم این برد را کسب کردیم و این برایمان قابل قبول است. از بچه ها تشکر می کنم که این برد را کسب کردند. ما الان جزو سه تای بالای جدول هستیم. آلومینیوم روند خوبی دارد. نتایج جای خود، از لحاظ فوتبالی ما عملکردی داشتیم که هر کس بازی هایمان را دیده لذت برده است.

 

او در مورد عملکرد خوب تیمش در جلوگیری از موقعیت سازی های حریف گفت: در این بازی به بچه ها گفته بودم که اجازه فکر کردن به تیم حریف را ندهید که سازماندهی پیدا کنند. آنها در این کار خوب بودند و اجازه فکر کردن و موقعیت سازی به آنها ندادیم. در بعضی مواقع خوب بودیم و البته در بعضی مواقع هم خوب نبودیم که طبیعی است چون در زمین حریف بازی می کردیم. تیم ما از لحاظ توپ گیری جزو تیم های بالای جدول ایران است. این بخاطر ریکاوری خوبمان طی دو هفته اخیر بود. این برای من خیلی قابل احترام است.

 

خطیبی با تاکید بر عملکرد دفاعی خوب تیمش یادآور شد: از خط دفاعی و شکل دفاعی تیم راضی هستم. هم فوتبال رو به جلو انجام می دهیم و هم در هشت بازی یک گل دریافت کردیم که یک نکته مثبت برای هر تیمی است.

دیدگاهها