کد خبر : 1796363 | 14 آذر 1400 ساعت 19:32 | 13,075 بازدید | 3 دیدگاه

تاتنهام با کونته هر هفته پیشرفت می‌کند (عکس)

تاتنهام زیر نظر آنتونیو کونته فاصله ای تا رسیدن به نقطه امن کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، شروع ضعیف نونو اسپریتو روی نیمکت اسپرز باعث شد مدیران تاتنهام خیلی زود دست به قطع همکاری با این سرمربی پرتغال زده و بالاخره بعد از چند بار اقدام با آنتونیو کونته، سرمربی پرافتخار و ایتالیایی به توافق دست یابند. زمان زیادی از ورود این سرمربی به لندن سپری نشده و تاتنهام هر هفته نسبت به هفته گذشته نمایش بهتری ارائه می دهد.

 

این تیم امروز در استادیوم خانگی خود پذیرای نووریچ سیتی بوده و به برتری شیرین و مقتدرانه 0-3 دست یافت. در همان دقایق ابتدایی بود که لوکاس مورا با ضربه ای تماشایی و فوق العاده موفق به باز کردن دروازه حریف شد. در نیمه دوم حملات اسپرز ادامه یافته و آنها دو بار دیگر توسط داوینسون سانچس و سون هیونگ مین به گل رسیده و در نهایت با ثبت کلین شیت، با سه گل حریف نگون بخت خود را مغلوب کردند.

 

از زمان ورود آنتونیو کونته به رختکن تاتنهام این تیم در تمامی دیدارهای خانگی خود پیروز شده و این رکورد امروز نیز ادامه یافت. حالا اسپرز با یک بازی کمتر نسبت به وستهام در رتبه پنجم جدول قرار داشته و در صورت کسب پیروزی در آن مسابقه به رده چهارم می رسد. در این صورت فاصله اسپرز با صدر جدول هشت امتیاز خواهد شد، اما در شرایطی که این روند ادامه یابد حتی رویای رسیدن به رتبه های بالاتر نیز برای آنتونیو کونته و تیمش غیرممکن نخواهد بود.

 

 

 

 

 

دیدگاهها