کد خبر: 1796434/1 زمان: 08:53   1400/09/15 بازدید: 2,564

قهرمان پارالمپیک به دنبال کسب ۳ سکو در چین

قهرمان بازیهای پارالمپیک توکیو در رشته پرتاب نیزه گفت: با هدف‌گذاری انجام شده به دنبال کسب سه سکوی بازیهای پاراآسیایی چین در پرتاب نیزه، دیسک و وزنه هستم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، حامد امیری اظهار کرد: مدت ۲ ماه است که تمرینات خود را به صورت فشرده و بدون مربی در خرم آباد پیگیری می کنم و در حال آماده سازی خود برای شرکت در مسابقات بین‌المللی فزاغ امارات هستم که اواخر اسفند برگزار می‌شود.

 

وی گفت: مسابقات بین المللی فزاغ امارات چون قبل از مسابقات جهانی پارادوومیدانی و بازیهای پاراآسیایی چین برگزار می‌شود، فرصت خوبی برای ارزیابی، محک خودم و آشنایی با قوانین جدید داوری و یکسری تغییرات اعمال شده در قوانین دوومیدانی است تا در شرایط بهتری خود را برای مسابقات جهانی و بازیهای پاراآسیایی چین آماده کنم.

 

دارنده مدال طلای بازیهای پارالمپیک توکیو در پرتاب نیزه، پیرامون این پرسش که در چه رشته‌هایی در فزاغ امارات شرکت خواهید کرد، تصریح کرد: در فزاغ امارات در هر سه رشته نیزه، وزنه و دیسک شرکت خواهم کرد تا با کسب رنکینگ بالا و ثبت رکورد خوب در هر سه رشته بتوانم در بازیهای پاراآسیایی چین روی سکو قرار بگیرم.

 

امیری همچنین درباره وضعیت آسیب دیدگی بازو دست راستش، گفت: آسیب دیدگی‌ام کاملا رفع نشده اما با تمرینات کششی و بدنسازی که انجام می‌دهم رو به بهبودی است و شرایط بهتری دارم.

وی در خصوص درخواست خود از فدراسیون جانبازان و معلولان برای جذب مربی خارجی، افزود: این درخواست مورد موافقت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک قرار نگرفت، اما خود دو گزینه برای مربیگری به فدراسیون پیشنهاد دادم که بعد از پایان بازیهای پاراآسیایی جوانان بحرین و برگشت کاروان، تمرینات خود را زیر نظر مربی تخصصی دوومیدانی به احتمال زیاد در بوشهر آغاز خواهم کرد.

 

امیری در پایان گفت: تلاشم بر این است که ابتدا در بازیهای پاراآسیایی چین و سپس پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس، بهترین عملکرد را داشته باشم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.