کد خبر : 1796511 | 15 آذر 1400 ساعت 17:47 | 52,503 بازدید | 23 دیدگاه

ماندنی نیستم

عثمان دمبله و یک اعتراف تلخ برای ژاوی

عثمان دمبله تصمیمش به جدایی از بارسا را گرفته و آن را به ژاوی هم اطلاع داده است.

به گزارش "ورزش سه"، شاید هیچ بازیکنی به اندازه عثمان دمبله از بازگشت ژاوی به بارسا خوشحال نباشد. اسطوره آبی اناری ها ماه گذشته در نوکمپ به هواداران معرفی شد و در نشست خبری خود، در مورد وضعیت تمدید قرارداد دمبله از او به عنوان بهترین بازیکن دنیا در پست خود یاد کرد تا باعث تعجب بسیاری شود. ژاوی گفت که دمبله اگر مصدوم نباشد، در پست خود غیر قابل مهار است و هیچ بازیکنی را نمی توان با او قیاس کرد. او تاکید داشت که باید روی تمرینات و نیز ذهنیت دمبله کار شود و اینکه تمدید با او جزو اولویت هاست.

 

 

 

 

دمبله در 4 بازی گذشته بارسا زیر نظر ژاوی حضور داشته و خوب و موثر نیز کار کرده است اما اینده او همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

روزها سپری می‌شود و همچنان عثمان دمبله هیچ پاسخ مشخصی به پیشنهاد تمدید قرارداد بارسلونا نمی دهد. علی رغم تاکید ژاوی اما این وضعیت باعث شده که باشگاه بارسلونا تا حدود زیادی بی‌خیال عقد قرارداد جدید با این بازیکن شده باشد.

 

 

 

 

شب گذشته خوتا ژودی در برنامه ال چیرینگیتو و در خبری اختصاصی اعلام کرد که دمبله قید تمدید قرارداد را زده و این مساله را به ژاوی نیز اطلاع داده است. ستاره فرانسوی از سرمربی جدید بارسا تشکر کرده اما تاکید داشته که تمایلی برای تمدید ندارد و تصمیمش برای جدایی غیر قابل بازگشت است. دمبله قول داده است که تا پایان فصل بهترین بازی های را انجام خواهد داد و سپس قصد دارد به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود.

از لیگ برتر انگلیس به عنوان مقصد بعدی عثمان دمبله نام برده می شود. منچستریونایتد، تاتنهام و لیورپول، جدی ترین تیم های خواهان او هستند.

دیدگاهها