کد خبر: 1796684/4 زمان: 14:26   1400/09/16 بازدید: 12,492

آنها برای نباختن وارد دربی شده بودند

آقایی: بازی محتاطانه استقلال دربی را خراب کرد

مدافع پرسپولیس مدعی است که حریف فرصت چندانی روی دروازه این تیم نداشت و بازی محتاطانه آنها روی عملکردشان نیز تاثیر گذاشت و نتوانستند به هدف‌شان برسند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در دربی 97 برابر استقلال به تساوی بدون گل رضایت داد و این در حالی بود که عملکرد هر دو تیم با انتقاداتی همراه شد. با این حال مدافع چپ سرخپوشان مدعی است حریف با نمایش محتاطانه‌ای که در طول بازی داشت باعث شد تا این بازی آنطور که هواداران انتظار داشتند پیش نرود.

 

وی درباره بازی تیمش برابر استقلال و حضور در سمت چپ دفاعی سرخپوشان در این جدال گفت: برای این بازی از انگیزه زیادی برخوردار بودیم. تیم ما روند خوبی را دنبال می کرد و دو بازی قبلی را با برد خاتمه داده بود و حریف اما با چهار تساوی بیشتر به امتیازات این بازی نیاز داشت. ما انتظار نمایش بهتری از حریف را داشتیم اما در سراسر بازی دیدید که آنها بیشتر احتیاط داشتند و به دنبال نباختن بودند.

 

وی ادامه داد: موقعیت‌های خوبی را تا آستانه دروازه حریف خلق کردیم اما حضور پرتعداد نفرات دفاعی مانع از این می‌شد که شرایط آنطور که پیش بینی می‌کردیم پیش برود. مسلما این بازی می‌توانست زیبا باشد اگر استقلال هم تفکر دفاعی‌اش را کنار می‌گذاشت و به دنبال نباختن نبود.

 

مدافع چپ سرخپوشان درباره غیبت هواداران و تاثیر آن روی عملکرد دو تیم نیز گفت: مسلما بیشتر زیبایی فوتبال به حضور هواداران است. آنها هستند که تیم را با آهنگ تشویق خود به جلو می‌برند و قطعا حضورشان می‌توانست تاثیر زیادی در عملکرد دو تیم داشته باشد. اینکه آنها نتوانستند در این دربی حاضر باشند قطعا یک اتفاق ناراحت کننده برای ما بود. برابر نفت آنها را داشتیم و این برای من خصوصا که اولین بازی‌ام با پیراهن پرسپولیس با حضور آنها بود، اتفاق خوبی شد. اما همه چیز را نمی توان به غیبت هواداران ارتباط داد. در بازی‌های قبلی هم هواداران نبودند اما همانطور که گفتم کاملا مشخص است که کدام تیم با تفکرات دفاعی خود شرایط فنی دربی را رو به سقوط برد.

 

 

 

آقایی درباره بازی این هفته تیمش برابر هوادار گفت: بعد از این تساوی باید حتما در آزادی به دنبال برد باشیم. به هیچ وجه حریف را دست کم نخواهیم گرفت. به دنبال این هستیم تا با امتیاز کامل از این بازی خارج شویم و بار دیگر هواداران‌مان را خوشحال کنیم. امیدوارم آنها روز پنج شنبه خوشحال شوند و یک برد ارزشمند را کسب کنیم. به جایگاه حریف نگاه نمی کنیم و آنها علیرغم جایگاهی که دارند از نظر فنی شرایط خوبی را دنبال کرده‌اند. نباید غافلگیر شویم و بهترین روز ما باید باشد تا با سه امتیاز بار دیگر شرایط خوبی در جدول دنبال کنیم.

 

مدافع سرخپوشان درباره شانس قهرمانی این تیم در ادامه فصل گفت: هنوز به نیم فصل هم نرسیده‌ایم. این هدف ماست و برای آن تا پایان فصل خواهیم جنگید. حریفان خوبی در این فصل هستند که باید دید در ادامه شرایط به چه شکل دنبال خواهد شد. کار آسانی پیش روی ما نیست اما باید روی همان مدار موفقیت طی فصول گذشته کار را دنبال کنیم و به موفقیت بزرگی برسیم. هدف اصلی ما قهرمانی و موفقیت‌های بیشتر است و از آن کوتاه نخواهیم آمد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.