کد خبر : 1796804 | 17 آذر 1400 ساعت 00:42 | 7,953 بازدید | 4 دیدگاه

گواردیولا: متاسفانه با یکی دو اشتباه تنبیه شدیم

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی علیرغم شکست مقابل لایپزیش از تیمش راضی است.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی که پیش از این صعود خود به دور بعد را به عنوان تیم صدرنشین و بالاتر از پاری سن ژرمن قطعی کرده بود، امشب در دیداری تشریفاتی با نتیجه 1-2 مغلوب لایپزیش شد. پپ گواردیولا، سرمربی سیتی مدعی شد تیمش در نیمه دوم خیلی خوب بازی کرده و در مجموع در مرحله گروهی این فصل نمایش درخشانی ارائه داده است.

 

پپ گواردیولا گفت: "ما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و تیم تهاجمی تر  میدان بودیم. ما برای کسب پیروزی بازی کردیم و البته در نهایت مغلوب شدیم، بنابراین به لایپزیش تبریک می گویم. ما در نیمه اول از ریتم کافی برخوردار نبودیم و البته حریف نیز عملکرد خیلی خوبی داشت. ما قبل از مرحله گروهی نیز از کیفیت لایپزیش مطلع بودیم، اما سیتی در نیمه دوم خیلی بهتر بازی کرد و متاسفانه ما با یکی دو اشتباه تنبیه شدیم.

 

 

در کل ما در مرحله گروهی عملکرد درخشانی داشتیم و در فاصله یک بازی باقی مانده به عنوان تیم صدرنشین صعود خود را قطعی کردیم، بنابراین از عملکرد تیم در مسابقات راضی هستیم. امیدوارم در فوریه بتوانیم در بهترین شرایط ممکن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان برسیم.

 

البته من ترجیح می دهم در دیدارهای بعدی بیشتر موفق به ثبت کلین شیت شویم، اما به جز امروز در نیمه اول، همیشه خیلی بهتر از حریفان خود بازی کردیم و به طور کلی یک دور گروهی فوق العاده را پشت سر گذاشتیم. اخراج کایل واکر؟ این صحنه قطعا یک کارت قرمز داشت."

دیدگاهها