کد خبر : 1797044 | 18 آذر 1400 ساعت 01:55 | 90,481 بازدید | 109 دیدگاه

مسئول این ناکامی هستم

ژاوی: عذاب‌آور است، لیگ اروپا را باور نمی‌کنم

ژاوی هرناندز سرمربی بارسا معتقد است باید واقعیت تلخ سقوط به لیگ اروپا را قبول کنند هرچند که کار بسیار دشواری است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا بازهم به بایرن باخت تا رسما با لیگ قهرمانان وداع کند. بارسا باید امشب بایرن را می برد یا بنفیکا برابر دیناموکیف متوقف می شد تا بتواند راهی دور بعد شود ولی بنفیکا در خانه دو گل زد و بارسا در مونیخ سه گل دریافت کرد. بارسا پس از 20 سال یک بار دیگر در لیگ اروپا حاضر خواهد بود.

 

 

 

 

ژاوی هرناندز سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« بایرن بهتر از ما بود و البته ما هم سعی مان را کردیم. در شروع بازی پرس خوبی داشتیم ولی بایرن رفته رفته بهتر شد و از ما بهتر کار کرد. ما تحت تاثیر بازی حریف قرار گرفتیم و در نهایت بازی را باختیم. این واقعیت تلخی است که به آن روبرو شده ایم و از حالا دوره ای جدید در بارسا شروع خواهد شد.

معتقدم باید از بارسا توقع بسیار بیشتری داشت و این ناکامی باید محلی برای تعمق بیشتر و تغییر شرایط باشد. امروز برابر بایرن بد کار نکردیم ولی نشد. لیگ اروپا واقعیت امروز بارسلوناست و به این تورنمنت نهایت احترام را خواهیم گذاشت. تلاش خواهیم کرد بارسا را به جایگاهش واقعی اش برسانیم که البته همه می دانیم لیگ اروپا نیست. روبرو شدن با این واقعیت برایم بسیار سخت و عذاب‌آور است ولی چاره ای نداریم.»

 

 

 

 

ژاوی ادامه داد:« این حق بارسلونا نیست که در لیگ اروپا باشد. خیلی چیزها دست به دست هم دادند تا به اینجا برسیم و من خودم را هم مسئول می دانم. فکر می کردم بتوانیم بایرن را شکست دهیم ولی نشد. معتقدم کسی که تلاش می کند بالاخره به نتیجه می رسد. باید سخت کار کنیم و با قبول این واقعیت تلخ، به دنبال بهتر کردن شرایط باشیم. هدف ما از این پس باید فتح لیگ اروپا باشد.»

 

دیدگاهها