کد خبر: 1797084/58 زمان: 12:28   1400/09/18 بازدید: 11,625

قدبلندترین مرد تمرینات تراکتور

سولدو در نقش رهبر خط دفاعی (عکس)

سرمربی تیم تراکتور بعد از اولین شکست در لیگ برتر ایران به دنبال جبران در هفته نهم است.

به گزارش ورزش سه، تیم تراکتور بعد از سه بازی بدون شکست با سولدو، هفته گذشته با دو گل مغلوب میهمان خود آلومینیوم اراک شد. این تیم برای جبران شکست مقابل اراکی ها فردا کار سختی در رفسنجان مقابل مس خواهد داشت.

 

طی روزهای اخیر تراکتوری ها سخت در حال تمرین هستند تا خود را آماده بازی با مس رفسنجان کنند؛ تیمی که امسال بسیار خوب کار کرده و در حال حاضر در مکان پنجم جدول رده بندی حضور دارد.

 

 

شرایط تراکتور در جدول اما اصلا خوب نیست و این تیم با حضور در رده دوازدهم خطر را بیخ گوش خود احساس می کند. به همین دلیل شکست، گزینه ای است که تراکتوری ها به هیچ عنوان نباید سراغش بروند و با وجود میدان سختی که در رفسنجان انتظارشان را می کشد باید با دست پر به تبریز برگردند.

 

 

زونیمیر سولدو که بعد از سه شکست تراکتور در چهار بازی با کریمی جانشین او شد دوست ندارد که دوباره تیمش به باختن عادت کند؛ او در جلسات تمرینی این هفته تیمش شخصا دست به کار شده و با حضور در متن کارهای تاکتیکی، خواسته های خود را به صورت عملی به شاگردانش آموزش می دهد تا فرایند یادگیری سریع تر صورت گرفته و تیمش در بازی با مس آماده تر از بازی های قبل راهی میدان شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.