کد خبر : 1800601 | 06 دی 1400 ساعت 01:59 | 15,657 بازدید | 4 دیدگاه

سانترهای قدوس مقابل برایتون نجات‌بخش نبود

تیم فوتبال برنتفورد در حضور تعویضی هافبک ایرانی خود مقابل برایتون شکست خورد.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای هفته نوزدهم و پایانی نیم‌فصل اول لیگ برتر انگلیس، تیم برنتفورد در حالی که مثل بازی‌های قبل سامان قدوس را جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۲۳:۳۰ یکشنبه شب در استادیوم فالمر به مصاف برایتون رده سیزدهمی رفت.


برایتون در نیمه اول به پیروزی ۲ بر صفر خانگی مقابل یاران قدوس دست پیدا کرد و در نیمه دوم نیز روند خوبی داشت تا اینکه سرمربی برنتفورد با تغییرات هجومی ازجمله اضافه کردن هافبک ایرانی خود شکل بازی تیمش را تغییر داد.


برنتفورد پس از اینکه سامان قدوس را از دقیقه ۶۶ در ترکیب خود دید، حملات خطرناکی به وجود آورد و دو دقیقه پس از ورود هافبک ایرانی‌اش می‌توانست به گل برسد که توپ از روی خط دروازه برایتون برگشت داده شد.

 


سامان قدوس که مقابل برایتون نُهمین بازی فصل خود در لیگ جزیره را انجام می‌داد، در دقایق ۸۲ و ۸۳ دو سانتر خطرناک به محوطه جریمه برایتون داشت که مهاجمان برنتفورد نتوانستند از این ارسال‌ها استفاده کنند و فرصت‌های گلزنی این تیم هدر رفت.


تیم فوتبال برنتفورد که پس از برتری هفته قبل در لیگ برتر انگلیس مقابل واتفورد در دیدار اخیرش در جام اتحادیه برابر چلسی شکست خورده بود، در دیدار با برایتون هم با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب شد تا ۲۰ امتیازی بماند و به رده سیزدهم جدول لیگ جزیره سقوط کند. 

دیدگاهها