کد خبر : 1802999 | 18 دی 1400 ساعت 15:37 | 6.8K بازدید | 3 دیدگاه

جنگ دو مدافع و دو هافبک برای سهمیه

مربع صعود به لیگ برتر با تیم‌های جذاب

بازیکنان هم نسل اکنون در کسوت مربیگری در کورس بزرگی قرار دارند و باید دید پایان آن به سود کدامیک خواهد بود.

مربع صعود به لیگ برتر با تیم‌های جذاب

به گزارش "ورزش سه"، مازیار زارع، سهراب بختیاری زاده، عبدالله ویسی و فرزاد حسین خانی اکنون مربع صعود به لیگ برتر را شکل داده‌اند و با اختلاف کمی در تعقیب یکدیگر قرار گرفته‌اند.

 

هفته سیزدهم لیگ دسته اول با برتری تیم‌های مدعی پایان یافت تا نشان دهند دست از تعقیب یکدیگر بر نخواهند داشت. ملوان در یک بازی سخت و در لحظات پایانی موفق شد حریف خود شمس آذر را شکست دهد. خیبر خرم آباد هم در بابل رایکا را شکست داد و مس نیز در خانه ویستاتوربین خوش شانس بود که در نهایت بازی خود را با برد خاتمه داد و در نهایت هم سهراب بختیاری زاده توانست شهرداری آستارا را از پیش رو بردارد.

اکنون ملوان با 27 امتیاز صدرنشین است و مس کرمان با اختلاف یک امتیازی و 26 امتیاز در رده دوم جا گرفته و استقلال خوزستان (25امتیاز) و خیبر خرم آباد (23امتیاز) در رده سوم و چهارم جا گرفته اند.

 

مازیار زارع هافبک اسبق ملوان، پرسپولیس و تیم ملی اکنون امیدوار است حسرت چند ساله ملوان را برای بازگشت به لیگ برتر خاتمه دهد. اتفاقی که سهراب بختیاری زاده مدافع اسبق استقلال و تیم ملی نیز سودای آن را با استقلال خوزستان دنبال می کند. از سوی دیگر عبدالله ویسی نیز که بعد از جانشینی محسن عاشوری و در اختیار گرفتن نیمکت خیبر خرم آباد روند نتیجه گیری موفقی را دنبال کرده، رفته رفته تیمش را به جمع مدعیان اضافه کرده و فرزاد حسین خانی نیز در جستجوی شانسی برای دستیابی به موفقیت بزرگ در این فصل است.

 

حسین خانی که فصل گذشته با مس نوین کرمان نتوانست این تیم را علیرغم هزینه زیاد به لیگ آزادگان برساند و در رقابت با ویستاتوربین سهمیه صعود را از دست داد، در بازی روز گذشته هم خیلی خوش شانس بود که موقعیت‌های پیاپی حریف راهی به دروازه تیمش نیافت و در میان اعتراض ویستاتوربینی‌ها که معتقد بودند که پیش از ثبت گل، روی بازیکن این تیم خطا صورت گرفته، به یک برد ارزشمند در تهران دست یافتند. او اکنون در رده دوم جدول جا گرفته و کار سختی در ادامه مسیر پیش روی خود می‌بیند. جایی که شش امتیاز از این رقابت را با توجه به عدم حضور رقبای خود در اختیار گرفته است.

 

سهراب بختیاری زاده اما توانسته با تیمش روند فوق العاده‌ای را دنبال کند و از نظر شکل فوتبالی یکی از تیم‌‎های شایسته لیگ آزادگان محسوب می‌شود. بعد از انتقاداتی که نسبت به عدم نتیجه گیری آنها طی هفته‌های ابتدایی صورت گرفت، در نهایت آنها با طی روند فوق العاده اکنون در یکقدمی صدر و در کورس صعود قرار گرفته اند و مدافع اسبق آبی‌ها امیدوار است قهرمان اسبق لیگ برتر را بار دیگر به لیگ برتر بیاورد.

باید دید رقابت مدافعان و هافبک‌های ستاره اسبق فوتبال ایران در نهایت با موفقیت کدامیک از آنها در کسوت مربیگری به پایان خواهد رسید.

دیدگاهها