کد خبر : 1803749 | 21 دی 1400 ساعت 19:10 | 94.6K بازدید | 145 دیدگاه

با اعلام دلخوری بابت عدم همراهی وزارت ورزش

صدری از سرپرستی پرسپولیس استعفا داد

سرپرست پرسپولیس با انتشار پستی از ارائه نامه استعفای خود به وزیر ورزش خبر داد و پایان همکاری‌اش با این باشگاه را اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مجید صدری که بعد از پایان کار جعفر سمیعی به عنوان سرپرست مدیریت این باشگاه را برعهده گرفته بود، با انتشار پستی از پایان همکاری خود با پرسپولیس خبر داد.

 

سرپرست پرسپولیس با اشاره به حضور یکساله خود در این باشگاه اینطور نوشته است: ‌ ‌یک سال از حضورم در مجموعه محبوب، نامدار و وزین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گذشت. در تمام روزها و لحظات حضورم در باشگاه با تمام وجود در کنار همه عزیزان مجموعه تلاش کردم تا هم باری از دوش بردارم و هم اقداماتی موثر برای درخشش بیشتر و بهتر باشگاه انجام دهم و البته به لطف خدا و همت و همراهی و همکاری دوستان، قدم‌های خوبی برداشتیم.

 

صدری در ادامه متن استعفای خود که با هواداران در میان گذاشته است، با اشاره به مشکلاتی که در مسیر موفقیت این باشگاه قرار دارد نوشت: اما حضور در این باشگاه بزرگ و خوشنام و ادامه این مسیر نیازمند تلاش حداکثری و همراهی جدی مجموعه مدیران ارشد است که در حال حاضر به دلایلی به کندی پیش می‌رود. 

 

 

 

 

 

سرپرست پرسپولیس در بخش بعدی صحبت‌هایش به حذف این باشگاه از لیگ قهرمانان اشاره کرده و مدعی شده در آینده درباره آن توضیحات بیشتری خواهد داد: حرف‌های ناگفته زیاد است و آخرین آن دست‌های پشت پرده حذف ناجوانمردانه ما از آسیاست که حتما در زمان مقتضی، بطور مفصل برای همه هواداران شرح خواهم داد.

 

پایان بخش متن خداحافظی صدری، تشکر از اعضای این باشگاه است: از اعضاء محترم هئیت مدیره، کادر فنّی، تیم مدیریتی، سرمربی عزیز، آقا یحیی، تک تک بازیکنان، پرسنل باشگاه و آکادمی، پیشکسوتان و همه هواداران بابت همه لطف‌ها و مهربانی‌ها کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم در ادامه مسیر موفق و سربلند باشند.

 

صدری که امروز به همراه وزیر ورزش و مدیرعامل استقلال در مجلس حضور یافته بود، مدعی شده که استعفای خود را به سجادی اعلام کرده و در انتظار تصمیم وزیر ورزش است: با تقدیم نامه‌ای خدمت وزیر محترم ورزش جناب آقای دکتر سجادی تقاضا کردم با استعفای اینجانب از ریاست هیئت مدیره و سرپرستی باشگاه موافقت نمایند.

 

برای همه عزیزان آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

با سپاس و ارادت فراوان
سید مجید صدری

دیدگاهها