کد خبر: 1803897/39 زمان: 15:23   1400/10/22 بازدید: 29,279

فرهاد تصمیمش را اعلام کرد:

قاسمی‌نژاد، مطهری و رمضانی حق جدایی ندارند

3 مهاجم استقلال که بحث هایی درباره جدایی شان مطرح است، در این تیم ماندگار هستند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال یکی از تیم‌های خبرساز در نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر محسوب می‌شود. با توجه به اینکه آبی ها در این فصل بازیکنان زیادی را در اختیار داشتند که به بسیاری از نفرات فرصت بازی نرسید و از طرفی مجیدی نیز قصد دارد چند بازیکن جدید به تیمش اضافه کند،‌احتمالا در تعطیلات لیگ برتر شاهد ادامه خبرسازی ها درباره این باشگاه خواهیم بود.


از این رو گمانه زنی ها درباره وضعیت بازیکنان کنونی استقلال چند روزی است آغاز شده و درباره برخی نفرات و پیوستن‌شان به تیم های دیگری مطالبی مطرح می‌شود.


اگرچه جدایی برخی بازیکنان استقلال قطعی به نظر می‌رسد اما برخی نفرات دیگر به خصوص بازیکنان خط حمله نیز گمانه زنی هایی درباره حضورشان در تیم های دیگر شنیده می‌شود. امین قاسمی‌نژاد، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی 3 مهاجمی هستند که امسال با وجود حضور رودی ژستد در خط حمله استقلال کمتر در ترکیب تیمشان به میدان رفتند و به همین خاطر گفته می‌شود آنها بدشان نمی‌آید به تیم های دیگر بروند.


با این حال فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تصمیم نهایی اش را درباره این 3 مهاجم گرفته است. سرمربی استقلال به آنها نیز اعلام کرده که حق جدایی ندارند و رضایتنامه شان به هیچ عنوان صادر نمی‌شود.


بر این اساس 3 مهاجم باتجربه استقلال در نیم فصل دوم نیز در این تیم ماندگار هستند و برای حضور در ترکیب اصلی رقابت خواهند کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.