کد خبر: 1804073/52 زمان: 21:50   1400/10/23 بازدید: 9,542

بهترین گلزن تاریخ ناپولی در مسیر انتقال به لیگ‌آمریکا

به نظر می رسد که دریس مرتنز،، ستاره محبوب و بلژیکی ناپولی، در پایان فصل این تیم را به مقصد لیگ آمریکا ترک خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد که یکی دیگر از کاپیتان های ناپولی و البته بهترین گلزن تاریخ این باشگاه در تابستان این تیم را ترک خواهد کرد. این در حالی است که اخیراً مشخص شد لورنزو اینسینیه نیز آخرین فصل حضور خود در ناپولی را تجربه می‌کند و فصل آینده را در لیگ آمریکا و باشگاه تورنتو به میدان خواهد رفت.

 

در همین حال گزارش ها حاکی از آن است که ناپولی به اینسینیه پیشنهاد داده بود که با کاهش حقوق خود قراردادش را تمدید کند اما حالا در ایتالیا گفته می شود که حتی این پیشنهاد هم برای دریس مرتنز وجود نداشته و باشگاه قصد ندارد قرارداد او را تمدید کند.

 

 

 

 

از طرفی به نظر می رسد که ستاره بلژیکی خودش علاقه‌مند به ماندن در ناپولی است اما شرایط برای تمدید قرارداد او بسیار پیچیده و تقریباً محال شده است. ازطرفی اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی، در تابستان گذشته به دنبال فروش مرتنز بود اما این بازیکن به باشگاه متعهد ماند و در این تیم ماندگار شد.

 

در همین حال مایکل سینگ، خبرنگار معروف آمریکایی، که پیش از این انتقال لورنزو اینسینیه به تورنتو را هم فاش کرده بود، مدعی شده که دریس مرتنز در مسیر انتقال به این تیم کانادایی قرار دارد و به احتمال فراوان فصل آینده در لیگ MLS آمریکا به میدان می‌رود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.