کد خبر: 1804084/59 زمان: 13:08   1400/10/23 بازدید: 13,264

وینگر بارسا در آستانه بازگشت به راپیدوین

یوسف دمیر، وینگر اتریشی بارسلونا، در آستانه بازگشت به باشگاه راپیدوین قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، دمیر یکی از بازیکنان جوانی بود که بسیاری باور داشتند می‌تواند آینده درخشانی در بارسلونا داشته باشد.

با این حال شرایط مالی بارسلونا باعث شده که این باشگاه به دنبال کاهش هرچه بیشتر دستمزدها و فروش بازیکنان در پنجره نقل و انتقالات زمستانی باشد و این شرایط شامل دمیر نیز شده است.

روزنامه اسپانیایی اسپورت مدعی شده که بارسا تا ساعاتی دیگر خبر بازگشت یوسف دمیر به راپیدوین را اعلام خواهد کرد.

بندی در قرارداد قرضی این بازیکن با بارسا وجود داشت که تاکید می‌کرد در صورت حضور این بازیکن در 10 بازی تیم اول، این باشگاه باید او را با مبلغ 10 میلیون یورو خریداری کند.

 

 

همین موضوع باعث شد که دمیر در چند هفته اخیر جایی در ترکیب بارسا نداشته باشد تا بند خرید اجباری فعال نشده و مدیران این باشگاه در این شرایط مجبور به پرداخت 10 میلیون یورو نباشند.

این بازیکن اتریشی در ابتدا برای حضور در تیم دوم بارسا به نوکمپ آمد اما رونالد کومان او را به دلیل نبود بازیکن در خط حمله به تیم اول منتقل کرد.

با این حال دمیر در فصل جدید نتوانست توجه کومان و ژاوی را به خود جلب کند و تنها 72 دقیقه تحت هدایت این مربی کاتالان به میدان رفت.

دستمزد این بازیکن چندان بالا نبوده اما می‌تواند به رعایت سقف محدودیت در پرداخت دستمزد تعیین شده از سوی لالیگا به بارسا کمک کند.

در واقع گفته می‌شود که بازگشت این بازیکن به اتریش جز موارد اصلی برای رعایت این قانون و ثبت رسمی قرارداد فران تورس بوده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.